SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Eylül 2019, Çarşamba

Agustos 2009 Sayısı

Yıl : 6 | Sayı : 64

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Dünya şampiyonunu şaşırtan teknoloji; Arçelikten %45 enerji tasarrufu yapan Ekopanel LCD TV

Arçelik, Ekopanel teknolojisi sayesinde % 45 daha az elektrik harcayan LCD Televizyonunu tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Türkiyede beyaz eşya sektöründeki liderliğini, sunduğu yenilikçi teknolojilerle Televizyon pazarında da sürdüren Arçelik Grubu, %45 daha az elektrik harcayan, çevreye duyarlı Eko panel LCD TV serisi ile tüketicilerin bütçesine ekonomik fayda sağlıyor. Sınırlı enerji kaynağının en verimli şekilde kullanılmasına azami önem veren Arçelik, ürettiği çevre dostu ürünlerde tasarrufu ön planda tutuyor. 

Aynı zamanda Dünyada bir ilk olarak Standbyda iken sıfır enerji tüketen LCD TVleri üreten Arçelik, Ekopanel 504 LCD TV ile hem enerji, hem de ekonomik açıdan tasarruf sağlıyor.

Üstün teknolojisi ve işlevsel tasarımı ile öne çıkan Arçelik Ekopanel LCD TV, parlak kabiniyle farklı bir tasarım sunarken, Visionart Teknolojisi ile de mükemmel görüntü kalitesini yakalıyor.

Arçelik Ekopanel LCD TVde, 20.000:1 dinamik kontrast oranı sayesinde, görüntüler derin, dolgun ve doğal olurken, SRS Tru Surround özelliği sayesinde de sesin eşit olarak dağılması sağlanıyor. Arçelik Ekopanel LCD TV, görüntü ve ses açısından en yüksek kaliteyi tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Arçelikin Ekopanel LCD TV serisinin reklam filminde robot Çelik ile birlikte 4 kez dünya bilardo şampiyonu olan  ünlü  sporcu Semih Saygıner de rol aldı.  Az enerjiyle çok iş vurgusu yapılan reklam filminde Çelik ve Semih Saygıner bilardoda karşı kaşıya geliyor. Bilardodaki hünerlerini gösteren Semih Saygınerden sonra ıstaka ile %45 tasarruflu Eko panel LCD TVleri açan Çelik, Saygıner de şaşkınlık yaratıyor.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

https://www.busworldturkey.org
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi