SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   7 Aralık 2019, Cumartesi

Aralik 2009 Sayısı

Yıl : 7 | Sayı : 68

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Busworld Turkey 2010, Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı, 2010 yılında İstanbul Fuar Merkezinde 3. kez düzenlenecek

Dünya fuarcılık sektörünün en önemli uluslararası sektörel teşkilatı Dünya Fuar Endüstrisi Birliği UFInin üyesi olan HKF Fuarcılık A.Ş.nin düzenleyeceği BUSWORLD TURKEY 2010, 25-28 Mart 2010 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Hall 1-2 de sektörü bir araya getirecek…

Bir dünya markası olan BUSWORLD, Türkiyede dünya standartlarında ve ölçeğinde kaliteli uluslararası ihtisas fuarları düzenleyen HKF Fuarcılık A.Ş., BUSWORLD Kortrijk yönetimi, merkezi İsviçrede olan Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği IRU işbirliği ve Türkiye Otobüsçüler Federasyonu TOFEDin destekleri ile organize edilecektir.

BUSWORLD KORTRIJK, 1971den beri Belçika, Kortrijk de organize edilen, Avrupa otobüs sektörünün en eski ve saygın uluslararası ihtisas fuarı olarak tüm uluslararası sektör ilgilileri ve medyası tarafından kabul edilmektedir.

HKF Fuarcılık A.Ş.nin düzenlediği fuarlara 2007 yılında başarı ile eklediğimiz, dünyanın en eski ve saygın Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı olan BUSWORLD un Türkiye versiyonu olan BUSWORLD TURKEY, 2008 yılında UFI Approved Event (Ufi Onaylı Fuar) Sertifika sını taşımaya hak kazanmış ve dolayısı ile UFInin Dünya Uluslararası Fuarlar Takviminde yer alan Uluslararası İhtisas Fuarı olmuştur.

BUSWORLD Fuarları; BUSWORLD TURKEY (İstanbul, Türkiye) dışında; BUSWORLD EUROPE KORTRIJK (Kortrijk, Belçika), BUSWORLD ASIA (Shanghai, Asya), BUSWORLD RUSSIA (Nizhny Novgorod, Rusya), BUSWORLD INDIA (Mumbai, Hindistan), BUSWORLD SOUTH-AMERICA (Sao Paulo, Güney Amerika)da da düzenlenmektedir.

BUSWORLD TURKEY 2008 fuarına 13 ülkeden 110u yerli 35i yabancı olmak üzere 145 firma katılmıştır. 10.381 yerli, 970 yabancı olmak üzere 11.351 kişinin ziyaret ettiği fuar, yurtdışından gelen 50 yabancı basın mensubu tarafından da takip edilmiştir.

Uluslararası otobüs sektörünü yeniden buluşturacak olan BUSWORLD TURKEY 2010 Fuarı, özellikle Türkiyeye komşu ve çevre ülkeler ile yeni iş ilişkilerinin kurulması ve var olan ilişkilerin geliştirilmesi açısından kaçırılmaz bir fırsattır.

Katılımcı Profili: Otobüs endüstrisinin tüm firmaları, otobüs, midibüs-minibüs, turizm araçları, yedek parça, aksesuar ve ekipman, akaryakıt üreticileri, sigorta, bilgi teknolojileri sağlayan firmalar, bankalar, otobüs endüstrisine hizmet ve ürün sağlayan tüm kuruluşlar.

Ziyaretçi Profili: Otobüs, midibüs-minibüs üreticileri, yurtdışı, şehirler arası ve şehir içi yolcu taşımacılığı yapan tüm kuruluşlar (seyahat ve turizm acenteleri, halk otobüsleri, belediyeler, servis araçları), ilgili ulaşım otoriteleri, ilgili dernek ve odalar, bankalar, medya mensuplarının da dahil olduğu otobüs ve ilgili endüstrilerden gelen ziyaretçiler.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html

http://www.sektorel.com/sektor-haberleri/beyaz-esya/beyaz-esya-ana-ve-yan-sanayi-fuari-hefi-mart-2020de-2-kez-yapilacak
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi