SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   8 Aralık 2019, Pazar

Aralik 2009 Sayısı

Yıl : 7 | Sayı : 68

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Indesit Company Enerji Verimliliği Kategorisinde 2009 Sürdürülebilir Kalkınma Ödülünün Sahibi Oldu

Indesit Company yüksek enerji verimliliği sağlayan ürünleri ve geri dönüşüm sürecinde kullandığı yeni teknolojiler sayesinde 13üncü İtalya Uluslararası Ecomondo Fuarında 2009 Sürdürülebilir Kalkınma ödülüne layık görüldü. 

Indesit Company geçtiğimiz haftalarda İtalya Riminide düzenlenen ve çevre ile sürdürülebilir endüstri alanında en büyük uluslararası fuar olma özelliği taşıyan Ecomondoda, enerji verimliliği kategorisinde 2009 Sürdürülebilir Kalkınma ödülünün sahibi oldu. Indesit Company İtalya Cumhurbaşkanlığı ofisine bağlı 2009 Sürdürülebilir Kalkınma Vakfı tarafından verilen ödülü enerji tasarrufu sağlayan yeni bulaşık-çamaşır makineleri ve üretim sürecinde kullandığı yenilikçi teknolojiler sayesinde kazandı.

Indesit Company, piyasaya sürdüğü enerji tasarruflu ürünleri, özellikle son zamanlarda çamaşır makinelerinde kullandığı oda sıcaklığında su ile yıkama yapan ekonomik programları, yükleme yapılan çamaşırın miktarına uygun olarak su ve enerji tasarrufu sağlayan yenilikçi yıkama çözümleri, yeni nesil makine motorları, bulaşık makinelerinde su ve enerji tüketimini azaltan leke sensörleri ile bu ödüle layık görüldü. Ödül takdimi sırasında konuşma yapan Indesit Company Çevre ve Kalite Direktörü Enrico Cola Bu ödülü Indesit Companynin yenilikçi ve inanılmaz kaliteli ürünlerini geliştirmede bizimle birlikte çalışan tüm çalışma arkadaşlarımıza armağan ediyorum. dedi. Yüksek performansı sayesinde enerji tasarrufu sağlayan ürünlere yatırım yapmanın dünyada sürdürülebilir kalkınma konusunda ortak bir bilinç geliştirmeyi desteklediğinin altını çizen Cola, kullanımı kolay, geri dönüştürülebilir, aynı zamanda da teknolojik anlamda gelişmiş ürünler üreterek yeşil ekonomiye yatırım yapmak ve çevreye gereken önemi göstermenin Indesit Companynin en büyük değerlerinden biri olduğunu belirtti.

Indesit Company hakkında
Indesit Company Avrupanın ikinci, dünyanın beşinci büyük ev aletleri üreten kuruluşu. Hâlen yönetim kurulu başkanı olan Vittorio Merloni tarafından 1975te kurulan şirketin hisse senetleri, 1987den bu yana Milanoda işlem görüyor. Indesit, Hotpoint-Ariston ve Scholtès ana markalarından oluşan Indesit Company, 2006dan beri yılda 16 milyondan fazla ev aleti satarak, 2008 yılında 3,2 milyar Avro satış rakamına ulaştı. Indesit Companynin dünya çapında 18 üretim tesisi, 24 ticari şubesi ve 17 binin üzerinde çalışanı bulunuyor.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html

http://www.sektorel.com/sektor-haberleri/beyaz-esya/beyaz-esya-ana-ve-yan-sanayi-fuari-hefi-mart-2020de-2-kez-yapilacak
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi