SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   12 Aralık 2019, Perşembe

Aralik 2009 Sayısı

Yıl : 7 | Sayı : 68

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Kalitede Büyük Ödül Borusan Lojistikin

Heyecanla beklenen Ulusal Kalite Ödülleri, 18. Ulusal Kalite Kongresinin son gününde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Geçen yıl Büyük Ölçekli Kuruluşlar kategorisinde Başarı Ödülünü alan Borusan Lojistik bu yıl çıtayı daha da yükselterek Ulusal Kalite Büyük Ödülünü aldı. Borusan Lojistik Genel Müdürü Kaan Gürgenç Geçen yıl Başarı Ödülünü alırken ‘mükemmellik yolculuğumuz devam edecek demiştik. Bu sözümüzün kanıtı olarak, bugün Ulusal Kalite Büyük Ödülünü almış olmaktan gurur duyuyoruz. Yarın bizim için mükemmelliğe adanmış yeni bir gün olacak sadece dedi.

Geçen yıl Ulusal Kalite Başarı Ödülünün sahibi olan Borusan Lojistik, EFQM Mükemmellik Modeli şemsiyesi altında çalışmalarını sürdürerek Ulusal Kalite Büyük Ödülünü kazandı. 18. Ulusal Kalite Kongresinin son gününde düzenlenen Ulusal Kalite Ödülleri Töreninde, Borusan Lojistik üst üste elde ettiği başarılarla, Borusan Grubunun başarılı yönetim uygulamalarına en iyi örneklerden birini vermiş oldu.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında düzenlenen ödül gecesinde Ulusal Kalite Büyük Ödülünü Borusan Lojistik adına Genel Müdür Kaan Gürgenç aldı. Mükemmelliğin sonu gelmeyen bir yolculuk olduğuna inandıklarını belirten Gürgenç şunları söyledi: Ülkemize hep daha iyiyi vermek, ilkelerimiz ve başarılarımızla her gün biraz daha güçlenmek ve mükemmellik iddiamızı geleceğe taşımak için yarın ve sonrasında da maksimum gayreti göstereceğiz. Geçen yıl Büyük Ölçekli Kuruluşlar kategorisinde Başarı Ödülü aldığımızda, mükemmellik yolculuğunun bizim için tamamlanmadığını, bunun sonu olmayan bir çaba olduğunu belirtmiştik. Çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürdük ve bu kez de Büyük Ödülü aldık.

Bu başarıda, ülkemizde bugüne kadar hayata geçirilmiş en güçlü yönetim uygulamalarının örneklerini oluşturan Borusan Grubunun bir üyesi olmamızın önemli payı var. Ülkemize karşı mükemmel olma sorumluluğumuz var. Hep daha iyiyi arayarak mükemmellik yolculuğumuzu önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz. Büyük ödüle bizi layık gören KalDere, bu süreç boyunca her zaman yanımızda hissettiğimiz tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve Borusan dostlarına teşekkür ediyorum.

2001 yılından bu yana her yıl ortalama %35 büyüyen Borusan Lojistik, modern yönetim uygulamalarını stratejik hedeflerine ulaşmada araç olarak kullanıyor ve tüm bunları EFQM Mükemmellik Modeli şemsiyesi altında yöneterek, mükemmellik yolculuğunda durmadan ilerliyor. 2005 yılında katıldığı Ulusal Kalite Hareketi ile bu yolculuğu resmileştiren Borusan Lojistik, 2006 yılında da Mükemmellikte Yetkinlik belgesini 5 yıldızla alan ilk firma olmuştu.

2008 yılında uluslararası ilk ve tek insan kaynağı standardı olan IIP–Investors in People sertifikasını alan Borusan Lojistik, 2009 yılında da strateji yönetimi alanında uluslararası çapta verilen tek ödül olan Strateji Oscarı Hall of Fame (Şöhretler Kulübü) ödülünü bu yıl Avrupada ticari organizasyon alanında tek başına aldı. Dünyanın en önemli 50 düşünürü arasında yer alan Dr. Robert Kaplan ve Dr. David Norton tarafından geliştirilmiş Strateji Odaklı Organizasyon Modeli değerlendirmesinden başarıyla geçen Borusan Lojistik, dünyada bu ödülü alan ilk lojistik firması oldu.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html

http://www.sektorel.com/sektor-haberleri/beyaz-esya/beyaz-esya-ana-ve-yan-sanayi-fuari-hefi-mart-2020de-2-kez-yapilacak
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi