SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   12 Aralık 2019, Perşembe

Aralik 2009 Sayısı

Yıl : 7 | Sayı : 68

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Yeni Temsa Avenuenun yeni Temsa logosu ile ilk ihracatı

Yeni Temsa Avenuenun Yeni Temsa Logosu ile ilk ihracatı Bakan Çağlayanın katıldığı tören ile gerçekleşti

Temsa, Avenue model otobüslerinin ilk ihracatını, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Güler Sabancı ve Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Sayın Zafer Çağlayanın katılımıyla Sabancı Centerda düzenlenen törenle gerçekleştirdi. Temsanın yenilenen marka kimliği ve ilk kez oluşturulan logosunun da tanıtıldığı törenin ardından yeni logolu Avenuelar İngiltere, Almanya ve Azerbaycana doğru yol aldı.

Tamamı Temsa Ar-gedeki Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve Temsa Adana Fabrikasında üretilen Temsa Avenue, şehir içi toplu taşımacılık alanında iddialı olduğunu gösterdi. Temsa Avenue, gerçekleştirilen ihracatlar ile ilk olarak İngiltere, Almanya ve Azerbaycanda hizmete girecek.

Temsa markası için önemli bir kilometre taşı olan yenilenen marka kimliğini ve ilk kez oluşturulan logosunu Avrupa ardından Türkiyede de paylaşmaktan mutluluk duyduklarını belirten Temsa Global CEOsu Sayın Mehmet Buldurgan bu heyecanı Avenuenun başarısı ile perçinlediklerini belirtti. Buldurgan, Temsa Avenuelar ilk olarak İngiltere, Almanya ve Azerbaycanda yol alacak. Bu işbirliğinden mutluyuz. Yenilenen marka kimliğimiz ve logomuzun ilk gelişmeleri bu ihracatlar oldu. Devamının da hızla geleceğine inanıyoruz dedi. Buldurgan öte yandan Temsanın iç ve dış pazarlara şehir içi toplu taşımacılığı alanında ihtiyaç duyabileceği tüm sistemleri sunabilme kapasitesine sahip olduğunu ve ilk ihracatlardan da belli olduğu gibi tüm coğrafyaların şehiriçi toplu taşıma alanındaki en güçlü çözüm ortakları arasında yer almaya hazır olduğunu belirtti. Mehmet Buldurgan, Euro 4, Euro5 Diesel, CNG ve Hibrid Avenuelar ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlara hizmet vermek için çalışmalarını sürdürdüklerini de sözlerine ekledi.

Mehmet Buldurgan ardından konuşma yapan Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Güler Sabancı, Bugün şehiriçi toplu taşımacılıkta iddialı olan Temsa Avenuenun ilk ihracatı ve Temsa yeni logo tanıtımı ile iki mutluluğu bir arada yaşıyoruz. Temsa Global girilmesi çok zor olan pek çok uluslararası pazarda kendisine kalıcı ve sağlam bir yer edinmeyi hedefledi ve bu hedefe başarıyla ulaştı dedi.

Sabancı ayrıca Temsa Global hedefine başarıyla ulaşmakla yetinmedi kendi özgün markası olan Temsayı yurtdışında da ilk tercihler haline getirdi. şeklinde konuştu.

Temsa Avenue Hakkında; 
Temsa Avenue; çevreci Euro 4 motoru, yüksek tavanı, geniş iç hacmi, güçlü klima, ısıtma sistemi, ergonomik koltukları ve 3 adet basamaksız geniş kapısıyla toplu taşımacılık segmentine iddialı bir giriş yaptı.

Şehir içi toplu taşımacılıkta hizmet veren Temsa Avenue, şase ve gövde yapısında kullanılan paslanmaz ve kompozit malzemeleri ile daha uzun ömürlü ve rakiplerine göre en az 800 kilogram daha hafif olarak üretildi. İç tasarımıyla yolculara maksimum derecede yer sunan Avenue, isteğe bağlı değişebilen teknik ve donanım özellikleriyle de dikkat çekiyor. Avenue, basamaksız kapıları ile hızlı yolcu sirkülasyonuyla da yakıt tasarrufu sağlıyor.

Avenuenun düz ve basamaksız olan kapıları; hamile, çocuklu, yaşlı ve engelli yolcuların toplu taşımacılıkta yaşadığı sorunları ortadan kaldırıyor. Özellikle engelli yolcular için giriş rampası, emniyet kilitli park yeri ve dışarıyı rahatça görebilmeleri için yapılan panoramik cam ile rahat, güvenli ve keyifli bir seyahat fırsatı sunuyor.

Avenue; Euro 4, Euro5 Diesel, CNG ve Hibrid versiyonları ile toplu taşımada hizmet kaltesini yükseltirken beklentilerin ötesinde hizmet vermeyi hedefliyor.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html

http://www.sektorel.com/sektor-haberleri/beyaz-esya/beyaz-esya-ana-ve-yan-sanayi-fuari-hefi-mart-2020de-2-kez-yapilacak
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi