SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   27 Eylül 2020, Pazar

Mart 2009 Sayısı

Yıl : 6 | Sayı : 59

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Sandvikten gelişmiş hafif tornalama için yeni keskin kenarlı kaliteler

GC1125 ve GC1515, uzun süreli çalışmalarda operasyonel tutarlılık ve parça kalitesini güvenceye alan kesme kenarları ile güvenilir işleme sağlar.

Sandvik Coromant, paslanmaz çelik için GC1125 ve çelik uygulamaları için GC1515 olmak üzere, keskin ve tok iki yeni uç kalitesi sunar. Semente karbür ve kaplama teknolojilerinde sağlanan gelişmelere dayanan bu uçlar, hafif tornalama işlemede yüksek kenar hattı doğruluğu ile keskin kenar gerektiren uygulamalar için idealdir.

Bu yeni kaliteler; kısa kavramalar, küçük parçaların işlemesi ya da ekstra kenar tokluğu gerektiren uygulamalar için idealdir. Tipik uygulamalar fasılalı kesim, kenar işleme ve delik finiş işlemedir.

GC1125, paslanmaz çelikte güvenli ve çapaksız işleme için yüksek kenar keskinliği sağlar ve fasılalı kesimler için gereken tokluğu verir. Aynı zamanda yapışkan malzemelerde güçlü bir uygulayıcıdır ve titreşimsiz işleme için iyi bir seçenektir. Gelişmiş kenar hattı mukavemeti ve keskinliği sayesinde iyi talaş kontrolü, iyi yüzey ince işleme ve düşük ilerleme hızlarında iyi bir takım ömrü sağlar. 

GC1515, çelik işlemede aşınma dayanımlı kaplama ile güvenli tok kenarın eşsiz birleşiminden yararlanır. Bu birleşim sayesinde, minimum sayıda ofset düzeltmeyle dar toleranslar korunurken, her kesme kenarında daha fazla parça üretilebilir. 

GC1125 ve GC1515, uzun süreli çalışmalarda operasyonel tutarlılık ve parça kalitesini güvenceye alan kesme kenarları ile güvenilir ve daha iyi öngörülebilen bir işleme sunar. Bu avantajlar, sorunsuz bir işlemeye ve parça başına üretim maliyetinde azalmaya olanak vermektedir. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi