SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   2 Temmuz 2020, Perşembe

Aralik 2011 Sayısı

Yıl : 9 | Sayı : 92

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Indo-MIM, Yeni Medikal Cihaz Üretim Şirketi Olan Indo-Med-i Duyuruyor

Yeni Şirketin Yönetim Merkezi 334 Brannan Street San Francisco Olacak

Küresel hassas komponent üreticisi Indo-US MIM Tec (Bangalore, Hindistan ve  Princeton, N.J. USA) yönetim kurulu  medikal cihazlar üretim departmanını şirket bünyesinden ayırıp yeni bir oluşum olarak, tamamen bu konuya odaklı Indo-Med Şirketi-nin kurulması planını oy birliği ile kabul etti.

Indo-MIM-in önceki yönetim kurulu başkanı  Mr. John Gaspervich, Indo-Med-in yönetim kurulu başkanı seçildi. Yönetim merkezi San Francisco-da bulunacak olan Indo-Med-in Hindistan-ın Bangalore kentinde geniş ölçekli üretim tesisleri bulunuyor.

Indo-MIM yönetim kurulu başkanı ve CEO-su Krishna Chivukula, Indo-MIM-in bugün dünya lideri olmasında John-ın tecrübelerinin payı çok büyüktür, eminim ki benzeri başarıyı Indo-Med içinde gösterecektir. dedi ve ilave olarak Havacılık, savunma ve otomotiv endüstrilerindeki kritik uygulamalar için, yüksek kaliteli komponentlerin üretimindeki tecrübemiz ve  olağanüstü mühendislik ekibimiz (medikal cihazlar ve canlı bilimi için servislerimizin uyumuna odaklanması ile) , bizi bu gelişen ve dinamik alanda başarıya götürecektir dedi.

Gaspervich, Indo-Med-in yönetiminde görev almaktan büyük heyecan duyuyorum ve medikal cihaz üretiminde tercih edilen bir partner olmak için çalışacağım dedi ve ilave olarak Biz gerçekten de, medikal cihaz endüstrisine daha iyi hizmet edebilme imkanı için heyecanlanıyoruz. Bu yolda ilk adım olarak, potansiyel taleplerin ve iş ortağı adaylarının araştırılması ile yeni şirketimiz ve stratejilerimizin tamamlanması konusunda sabırsızlanıyoruz dedi.

Gaspervich-in; hassas imalat teknolojileri konusunda  30 yılı aşkın teknik ve operasyonel liderlik tecrübesi bulunuyor. O, metal enjeksiyon kalıplama (MIM) teknolojisinde uzman olarak tanınmakla birlikte toz metalurjisi, metal matriks kompozitler, talaşlı imalat, hassas döküm, plastik enjeksiyon kalıplama ve diğer üretim teknolojilerinde de engin bir deneyime sahiptir. Son 3 yıldır Hindistan-ın Bangalore kentinde yaşıyor. Indo-US MIM Tech (Indo-MIM)-in yönetim kurulu başkanı olarak, şirketin MIM teknolojilerinde dünya lideri olmasına odaklandı. Mr Gaspervich, kariyerinde çok sayıda yüksek teknoloji üretim tesisinin devreye alınmasındaki başarılara imza attı.

Indo-MIM hakkında
10 yılın sonunda,  37.000 m2 kapalı alan ve
1000 ‘in üzerinde çalışanı ile Indo-MIM, metal enjeksiyon kalıplama (MIM) komponentlerini üreten dünyanın en büyük üreticisi konumuna geldi. Indo-MIM , kompleks mühendislik ürünlerinin gereksinimlerini karşılamak için ikincil özel operasyonlarla tamamlanmış yüksek hassasiyetteki metal parçaların üretiminde uzmanlaşmıştır. Modern üretim tesis ve prosesleri ile, çok sayıda havacılık, savunma ve otomotiv endüstrisinde iş ortaklarının tercihidir.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi