SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   11 Ağustos 2020,

Aralik 2011 Sayısı

Yıl : 9 | Sayı : 92

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Berrak Çekin
Hidrotam Genel Müdür Vekili, b.cekin@hidrotam.com.tr


Hedefi Gözden Kaçırdığımızda Engelleri Görmeye Başlarız


İnsanda gaye, hedef ne ise, ona göre bulur kıymet şeref...

Bir çoğumuz hayatımızda bir şeyler başarmanın zevkini yaşamak isteriz.

Çoğumuz diyorum, çünkü hayattan ve kendinden zevk almayan hedefleri amaçları olmayan onca insan var. Hayatta en başarısız insanlar  hedefleri olamayan insanlardır, hedefsiz insanların ne  zaman ne  yapacağı  belli değildir.

En başarılı insanlar ise hedefleri büyük olanlardır. Hedeflerinize büyük yada küçük adımlarla yürümenizden daha çok ilerlemeniz önemlidir. 

Benim hep büyük hedeflerim oldu. Hidrotam’da çalışmaya başladığımda da  artık daha önceden kafamda belirlediğim hedeflerim  ve geleceğe dair  planlarım vardı. Hedefim şirketi daha iyi yerlere taşımak, büyütmek ve uluslar arası arenada Hidrotamı marka olarak tanıtmaktı.

Hedeflerimizi beynimizde  belirlediğimizde, o hedefe ulaşmak için neler yapmamız gerektiğini biliriz. O zaman istediğimizi elde etmek daha da kolaylaşır. Hidrotam bir aile şirketidir ve 15 senedir durmadan ilerleyen, kurulduğu günden beri otuz yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimli kadrosu ile  sektörün en iyilerinden olma yolunda. Başladığımdan bu yana kalite ve hassasiyet Hidrotam yapısı içinde en önemli yere sahiptir. Hidrotam emeğin, bilgi birikiminin ve teknik özelliklerin ne kadar değerli olduğunu  bilmektedir. Hidrotamın hedefi bellidir ve hedefine ulaşmak için tüm imkanlarını seferber etmiştir.
Hayallerdeki hedefe gözyaşı olmadan ulaşmak mümkün değildir. Başlangıçta sıkıntılar ve olumsuzlukların olması kaçınılmazdır. Ama ardından o gözyaşları sevinç gözyaşlarına dönüşür.

Biz kıskançlıklar ve diğer olumsuz faktörlerle yola çıkmadık. Rekabet ettik ama bu rekabet bilinçli ve sağlam rekabetti.

Herşeyden önemlisi, müşterilerimizle yakın ve  samimi ortamlar yarattık. Hidrotam’ın en önemli prensiplerinden biri de müşteri memnuniyetidir. Bu yakın ve sıcak diyaloglar, müşterilerimizin   memnuniyetine sebep olmuştur hep...

Bir insanın severek yapacağı bir işi bulması kolay değildir. Eğer böyle bir kısmete sahipseniz kıymetini bilmeniz gerekir. Biz işimizi severek yapıyoruz. Severek yaptığınız ve yüreğinizi kattığınız her işin mutlaka faydasını göreceksinizdir. Kalbinizin sesini dinleyin. İçinizden bir ses size durma ve yılma diyecektir.

Hidrotam’ın bugünkü bulunduğu yerde olmasında şirket çalışanlarının büyük emeği var. Hepimiz el birliği ile Hidrotamı başarıya taşıdık. Çok zorlu yollardan geçerek  bugünkü konuma geldik. Hayatta herşey ve her zaman düzgün gitmeye bilir, ama bu hedeflerimize ulaşmaya hiçbir zaman engel olmamıştır. O an bizi farklı kılan tek şey  kriz anlarını önceden sezgilemek ve engellere takılmamak. Bizde bunu  yaptık, hem yöneticiler  hem de çalışanlar olarak sağduyulu davrandık ve karşılaşacağımız riskleri minimuma indirdik.


2011 senesi Hidrotam için çok dinamik ve başarılarla dolu bir yıl oldu. Bizim için önemli olan büyük projelerin altına imzamızı attık. Yurtiçi ve yurtdışında fuarlara katılarak pazarı inceleyip, rakipleri tanıma şansı elde ettik. Fuarlar; şirketi ve ürünü tanıtmak için en önemlisi de yeni müşteriler kazanmak için ideal yoldur.

Sonuç olarak, başarıyla dolu bir seneyi geride bırakıyoruz. 2012 yılı işinde büyük hedeflerimiz var. O hedeflere ulaşmak için sağlam temeller attık. Güzel  ve samimi dostluklar kurduk. Hidrotam ailesini  genişleterek kadromuza deneyimli ve bilgili insanları kattık. Yönetimin malzemesi insandır. Herkesi en iyi işi yapabileceği yerde kullanmalısınız.

Önümüzdeki 2012 yılı da bizim için çok önemli bir senedir. Hedefimiz ister yurtiçi, ister yurtdışında  Hidrotamı marka olarak tanıtmak, yaptığımız ve yapacağımız işler ile Hidrotamı dünya çapında  tanıtmaktır.   
 
Başardıklarımız ve başaracaklarımız konusunda sarsılmaz bir özgüven göstereceğiz.

Yeni yılın herkese mutluluk, huzur ve bol kazanç getirmesini ve hayatımız boyunca unutamayacağımız güzellikler yaşatmasını dilerim.

2012 yılında büyük düşünmemiz ve büyük işler başarmamız dileğiyle,

Berrak Çekin

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi