SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   11 Ağustos 2020,

Mart 2011 Sayısı

Yıl : 8 | Sayı : 83

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Gedik, Avrasya İmalat Endüstrisinin Kalbinin Attığı WIN Fuarına Katıldı

Avrasya bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarı olan WIN-World of Industry Fuarı, bu sene de tüm Türkiye ve çevre ülkelerden gelen ziyaretçilere ve katılımcılara kapılarını açtı.

3-6 Şubat tarihlerinde gerçekleşen 1. Faza düzenli olarak katılan Gedik Holding, 400 metrekarelik standında kaynak, döküm ve eğitim alanlarında sunduğu yenilikçi ürün ve çözümleri tanıttı. Türk ziyaretçilerin yanı sıra yurtdışından da pek çok ziyaretçinin akınına uğrayan Gedik stantlarında firmanın kendi Ar-Gesiyle geliştirerek piyasaya sunduğu toz altı kaynak tozları, elektrotlar, özlü teller ve kaynak makineleri büyük ilgi gördü.

Gedik Döküm ve Vana standında ise imalat endüstrisine sunulan hassas ve kum döküm çözümler ziyaretçilerle paylaşıldı. Diğer taraftan firmanın yeni ürünü olan basınç düşürücülerin yanı sıra MİLGEM (Milli Gemi Projesi) için üretilen bronz vanalar da ilgi çekti.

Bu yıl fuar ziyaretçilerinin Gedikin sunduğu robotik kaynak çözümlerine de yoğun ilgi gösterdiği gözlemlendi. Gedik stantlarında ziyaretçiler ayrıca Tahribatsız Muayene alanında TTM (Türk Tahribatsız Muayene Eğitim, Belgelendirme ve Endüstriyel Hizmet Merkezi) tarafından sunulan hizmetler, Gedik Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen Uluslararası Kaynak Mühendisliği kursları ve Gedik Meslek Yüksekokulunun açtığı programlar konusunda bilgilendirildi.

Dört gün boyunca yüzlerce firma ile bire bir görüşme fırsatı bulan Gedik üst yönetim ve pazarlama ekibi bu yıl da fuardan pek çok iş bağlantısı gerçekleştirerek ayrıldı.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi