SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   4 Temmuz 2020, Cumartesi

Subat 2011 Sayısı

Yıl : 8 | Sayı : 82

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Vedat Gökçe
subcon@subconturkey.com


Ana Sanayilere Çağrı


Aynı çağrımız büyük yan sanayiler içinde geçerlidir.

Büyük ulusal gazetelere verdiğiniz reklamın/desteğin benzerini sektörel yayınlara da vermelisiniz. Sektörel yayınlar, sizinde var olmanızın temel taşı olan sektörlerinin görülmez neferleridir.

Sektörel yayınlar, seslendikleri kitlenin aynasıdır. Sektörel yayınların gücü, sektörlerinin gücünü yansıtmaktadır. Bu bağlamda büyük yayın kuruluşlarının gazetelerine verdiğiniz reklam bütçesinin en azından yarısını sektörel yayınlara verdiğinizde daha iyi sonuçlar, geri dönüşler alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sektörel yayınların üç bin, beş bin, on binlik tirajlarını topladığınızda bugün Türkiyenin en büyük gazetesinin tirajından daha fazla olduğunu göreceksiniz. Büyük gazetelere verdiğiniz tam sayfalık ilan bedelleriyle onlarca sektörel yayına, hem de hedef odaklı reklam verme imkanı bulacaksınız. Ulusal gazetenin tirajı ne kadar çok olursa olsun, ömrü 24 saattir, bugün verilen ilan hedefine ulaştı ulaştı, ulaşmadı, ertesi gün o gazete çöpe gider. Oysa sektörel yayınlar 12 ay boyunca hedef kitlenin masasında veya arşivinde durur. Ayrıca sektörel yayınların birçoğunun internet sayfalarında da reklamlarınız ücretsiz olarak uzun süre yayınlanmaya devam eder.

Örneğin bizim,
SUBCONTURKEY
in internet sitesi www.subconturkey.com da 2008 yılından beri, yayınlanan haberlerin yanı sıra reklamlarda yayınlanmaya devam eder. Ziyaretçi istediği ürünü arama motorları üzerinden ararken dahi sizin reklam sayfalarınıza ulaşma imkanı bulur. Neden reklam verenin sitesini değil de bizim siteyi bulur, bizim ziyaretçi sayımız daha fazla olduğu için.

google analyticsin www.subconturkey.com için oluşturduğu son bir aylık (28 Aralık 2010 -27 Ocak 2011) raporlarına göre ziyaretçi sayısı 11.026 kişi (sayfa değil, tekil ziyaretçi sayısı). Neredeyse SUBCONTURKEYin aylık tirajı.

Ulusal gazetelerin internet sitelerinde sadece haberler yer alır, reklamlar için ayrı para ödenir. Sizde sektörel yayınların gücüne inanın…

***
Zaman hızla ve acımasızca akıp gidiyor.

Sevgili ağabeyim, dostum, Kurucu Başkanımız Necmi Gökçenin vefatı üzerinden (5 Şubat 2005) koskocaman 6 yıl geçti, kendisini hep özlüyoruz, özleyeceğiz.

Seni seviyoruz Necmi Gökçe,
Nur içinde yat.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi