SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   27 Şubat 2020, Perşembe

Aralik 2014 Sayısı

Yıl : 12 | Sayı : S_128

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.busworldturkey.org


https://www.kalitefuari.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Bağlantı Elemanları Endüstrisi Fastener Fair Stuttgart 2015i İple Çekiyor

6. Bağlantı Elemanları Uluslararası Fuarı olan Fastener Fair Stuttgart 2015, 10 - 12 Mart 2015 tarihleri arasında bir kez daha endüstriyel üretim ve inşaat alanında ana bir rol oynayan endüstri sektörü için buluşma yeri haline gelecek. Bağlantı Elemanları teknolojisi olmasaydı, dünyamız parçalara ayrılırdı!

Fastener Fair Stuttgart, bağlantı elemanları endüstrisinin tüm alanlarını kapsamakta olup, öncelikli olarak satıcılar ve imalatçılara yöneliktir. Fuar, şu ürün ve hizmetleri sunmaktadır: endüstriyel bağlantı elemanları, inşaat bağlantı elemanları, kurulum ve montaj sistemleri, bağlantı elemanları üretim teknolojisi, depolama, dağıtım ve fabrika ekipmanlarının yanı sıra bilişim hizmetleri. 

Hedef ziyaretçiler genel olarak toptan satıcılar, bayiiler, tedarikçiler ve imalatçılardan oluşmaktadır. Bu endüstri profesyonelleri için ticaret fuarı, ürün ve çözüm tedariki, yeni iş ortaklıkları kurmak veya mevcut ortaklıkları devam ettirmek, uzmanlık değiş tokuşu yapmak ve en son endüstri trendleri hakkında bilgi edinmek için ana pazar niteliğindedir. 
Fastener Fair Stuttgart 2015, her zamankinden büyük olmak üzere Stuttgart Messe Trade Fair Centreın dört sergi salonu üzerinde net 18,000 metrekarelik bir zemin alanını kaplayacak. 40 ülkeden gelen yaklaşık 800 katılımcı firma, bağlantı elemanları teknolojisinin tüm alanlarından geleneksel sistemlerin yanı sıra, en son teknik gelişmeleri de sergileyecek. Almanyanın yanı sıra, en büyük Avrupalı katılımcı firmaların içinde İtalya, İngiltere, Türkiye, Hollanda ve İspanya da yer alacak. Asyalı katılımcı ülkelerin arasında ise genel olarak Tayvan, Çin, Hindistan ve Güney Kore bulunmakta. 

Faydalı bilgiler ve güncel katılımcı firma listesini içeren bir ziyaretçi broşürü, yakın bir tarihte yayımlanacak olup, fuar web sitesi olan www.fastenerfair.com/stuttgart adresinden sipariş edilebilir.

Fastener Fair Stuttgart 2015, Stuttgart Messe Trade Fair Centre‘daki 4, 6, 8 ve C2 numaralı salonlarda gerçekleştirilecektir. Açılış saatleri 10 Mart 2015 Salı gününden 12 Mart 2015, Perşembe gününe dek, saat 9.00 - 17.30 arasındadır. Biletler, çevrimiçi kayıt esnasında 25 Euro, fuar alanında ise 35 Eurodur.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.istexpo.com/midest-paris.html
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi