SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   25 Mayıs 2018, Cuma

Agustos 2017 Sayısı

Yıl : 14 | Sayı : s_160

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.kaucukistanbul.com


http://comvexistanbul.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Vedat Gökçe
subcon@subconturkey.com


Zengin Komşu Yunanistan!


19 Mayıs tarihinde 3 günlük tatil fırsatı dolayısıyla Yunanistan-a Selanik-e Atatürk-ün doğduğu eve tur otobüsü ile ziyarete gitmiştik ailecek, dostlarla. Yunanistan-a daha önce hiç gitmemiştim, Avrupa-da birçok kente fuar ziyaretleri dolayısıyla gitme fırsatı bulmuştum. Daha Selanik-e girerken şehrin en yeni evlerinin 90 yılların başında yapıldığını hemen fark edersiniz. Şehir o kadar eski ve fakir görünüyor ki, insanın içini bir hüzün kaplıyor. Mangalda kül bırakmayan ve borçla geçinen AB ülkesi Yunanistan ile güzel ülkemizi kıyas dahi etmek istemiyor insan. Her taraf pislik içinde ve köhnemiş, eskimiş ve terkedilmiş bir havası vardı şehrin. Buna rağmen her şey ateş pahasıydı. Yeme-içme yerleri İstanbul-dan kat kat pahalıydı. Uzun yıllardır AB-nin fonladığı, alamayacağını bildiği borç para ile beslediği Yunanistan üretmeden tüketmenin cezasını çekmeye başlamış görünüyordu. Mola yerlerinde açık açık görünen bir gerçek daha vardı. Yunanistan-ın özellikle bu bölgesini (Selanik-Kavala-İpsala) Türkiye-den gelen turistler finanse ediyor. Bu her tarafta alışveriş yapan Türklerin yoğunluğundan belli oluyor.

Diyeceğim o ki, Yunanistan-ın bizim ayarımıza gelebilmesi bundan sonra imkansıza yakın. Çünkü bizim her alanda gelişen büyüyen bir dinamiğimiz var. Aynı anda sanayi ülkesi, tarım ülkesi, turizm ülkesiyiz, genç eğitimli bir nüfusa sahibiz. Yeter ki her tarafı cennet ülkemizin ve varlıklarımızın kıymetini bilelim.

***
SUBCONTURKEY, RAILWAYTURKEY , HOME APPLIANCES TURKEY  ve OTOMOTİVTURKEY -in yayımcısı olan şirketimiz, 
ANA ve YAN SANAYİ SATINALMA & TEDARİKÇİ REHBERİ-ni EYLÜL 2017-te 4. kez yayınlayacak.
Bu rehber endüstriyel imalat sanayinin bir arada bulunduğu, şirket yöneticileri ve satın alma yetkililerinin devamlı elinin altında olan bir rehberdir.
5000 ana sanayi ve üretici firmaya ÜCRETSİZ gönderilmektedir. Ayrıca reklam veren firmalar online olarak internette de 2 yıl süresince yer alıyor.
Rehbere reklam verdiğinizde; Türkiye-nin ilk B2B sitesi www.sektorel.com sanal-online rehber sitesinde  (ŞU ANDA GÜNLÜK 1200-1300 TEKİL ZİYARETÇİSİ VAR)
Firmanıza 5 SEKTÖRDE logolu link bağlantısı hediye verilmekte ve 2 yıl boyunca internet ortamında yayınlanmaktadır. http://www.sektorel.com/sektorler 
Şimdi üye olursanız, üyeliğiniz hemen başlar, 24 ay yayında kalırsınız. 
http://www.sektorel.com/Uyelik/Kayit , daha önceden üyeliğiniz yoksa lütfen online formu doldurunuz.

ANA ve YAN SANAYİ SATINALMA & TEDARİKÇİ REHBERİ, şirketlerin yöneticileri ve  satın alma yetkilileri tarafından  masaüstü rehberi/başucu kaynağı olarak değerlendirilmektedir.
Rehberde yer almak yararlı olacaktır.
Bilgi ve değerlendirmelerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.
Saygılarımızla
Vedat Gökçe

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.hefist.com


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi