SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   12 Aralık 2018, Çarşamba

Aralik 2017 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : S_164

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Alpplas Ar-Ge Merkezli Oldu

1989 yılında İstanbul’da kurulan Alpplas Endüstriyel Yatımlar A.Ş.,  Plastik ve Elektronik olmak üzere iki farklı iş kolunda, önde gelen küresel firmalarla çözüm ortağı ve sistem tedarikçisi konsepti ile hizmet vermektedir. Bolu ve İstanbul olmak üzere iki ayrı lokasyonda toplam 25.000 m2 kapalı alanda üretim yapmakta olan Alpplas, tasarım, geliştirme ve üretim süreçlerini tek çatı altında sunabilen ve bunu uzun soluklu işbirlikleri ile destekleyen az sayıdaki sanayi kuruluşundan birisidir.
Arçelik, BSH, Vestel, Electrolux, Atlantic Group gibi küresel  beyaz eşya üreticileri; Farba, Feka, Wolkswagen,  Volvo, Toyota gibi otomotiv sektöründeki müşterileriyle birlikte  tasarım, geliştirme ve üretim aşamalarında pek çok proje yapmaktadır. Özellikle elektronik sektöründeki müşterilerine tasarım, test-otomasyon desteği verebilmek için kuruluş içerisinde 2013 yılından beri ArGe faaliyetleri sürdürülmektedir.
Endüstride ve ürünlerde dijital dönüşüm yaşanmaya başlamışken, Alpplas Kurumsal Stratejilerine uygun olarak bu dönüşümün içinde ve hatta öncülerinden birisi olabilmek için var olan Ar-Ge bölümünü yatırımlarla büyütmek ve resmi Ar-Ge Merkezi belgesini alabilmek için 2017 yılının başından itibaren çalışmalarını hızlandırmıştır. Bu amaçla yapılan çalışmalarla kuruluşu tamamlanan Alpplas Ar-Ge Merkezi, 11 Eylül 2017 tarihinde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Türkiye’nin 617. Ar-Ge Merkezi olarak onaylanmıştır. (BEYSAD’tan alınmıştır)

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.win-eurasia.com/tr

http://bit.ly/2B0388W
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi