SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   16 Temmuz 2018, Pazartesi

Ekim 2017 Sayısı

Yıl : 14 | Sayı : s_162

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.kaucukistanbul.com


http://www.metalexpo.com.tr/


http://comvexistanbul.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Termikel Yerli Üretim İle 75 Ülkeye Özgün Tasarımlar Sunuyor

Avrupa-ya yapılan beyaz eşya üretiminin önemli bir kısmını karşılayan ve dünya çapındaki üretimde Çin-den sonra ikinci sırada yer alan Türkiye, çevre dostu teknolojik ürünleri ile sektördeki yerini sağlamlaştırıyor. İhracat rakamları ile sektörün önde gelen küresel markaları arasında yer alarak Türkiye-yi dış pazarda temsil eden Termikel, sektörde öncül olan tescilli tasarımları ile ilklere imza atıyor. Endüstriyel tasarımlarını özgün kültürler ile sentezleyerek piyasaya sunan firma, Avrupa, Güney Amerika, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Avustralya başta olmak üzere 75 ülkeye ihracat yapıyor…

Gelişen dünya teknolojilerinde ankastre set üretimleri tüketicilerin vazgeçilmezlerinden. Son yıllarda teknoloji ile sentezlenen endüstriyel tasarımlar, spesifik üretimler ve gittikçe yaygınlaşan ergonomik ürünler ilk tercihler arasında yer alıyor. İhtiyaç ile birleşen modern tüketim trendleri küresel boyutta sektöre yeni bir ivme kazandırıyor.

- Türkiye Dünyanın En Hızlı Büyüyen 3 Ülkesinden Biri -

Klasik çizgiler dışında üretimler ortaya koyan Termikel, tescilli tasarımlarının yanı sıra geçmişin hatırda kalan cazibesini ürünlerinde yaşatma konusunda iddialı. Ürünlerinin yüzde 80-ini ihraç eden Termikel, ihracatının yüzde 70-ini Avrupa ülkelerine özel tasarımlar üzerinden gerçekleştiriyor. ÖTV-nin sıfırlandığı beyaz eşya sektöründe yılın ilk 6 ayında gözlemlenen yüzde 27-lik artış üzerine açıklamalarda bulunan Termikel Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kaya: - Türkiye, geçtiğimiz 4 aylık sürede dünyanın en hızlı büyüyen 3 ülkesinden biri. Son yıllarda yaşanan tüm zorluklara ve sıkıntılara rağmen rakamlara göre yüzde 5 büyüme kaydettik. Bu büyüme ile Ocak – Haziran 2017 arasında yüzde 27-lik bir veri ile beyaz eşya tarihinde görülen ender bir olaya imza atıldı. Devletin sağlamış olduğu KDV ve ÖTV-nin kaldırılması ile doğru orantılı ilerleyen gelişmelere nüfus artışı, yeni konut inşaaları gibi kalemler eklendi. Dünya-da beyaz eşya piyasası son 12 ayda yüzde 7 büyürken, Türkiye-de bu rakam yüzde 24. Ülkemiz için önemli bir veri olan rakamlar ile tüm zor şartlara rağmen başarılı olduğumuz görünüyor -dedi. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aseurasia.com

http://maktekfuari.com/online-davetiye
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi