SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   16 Temmuz 2018, Pazartesi

Ekim 2017 Sayısı

Yıl : 14 | Sayı : s_162

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.kaucukistanbul.com


http://www.metalexpo.com.tr/


http://comvexistanbul.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Silverline Hibrit Tasarımlarıyla Mutfakta Teknolojinin Sınırını Kaldırıyor

Silverline Ankastre, uluslararası arenada markaların ve tüketicinin en çok takip ettiği ve beklediği Ev Elektroniği Fuarı IFA-2017-de ilk hibrit tasarımlarını tüketiciyle buluşturdu. Teknolojik ve özel tasarım ürünleri ile geleceğin trendlerini bugünden kurgulayan Silverline, tezgahaltı ve tavan tipi hibrit davlumbazlarla mutfakta sınırları kaldırıyor. 

-Enlere ve ilklere- yoğunlaşarak sektörde fark yaratacak yeni tasarımlarını Almanya-nın Berlin kentinde düzenlenen IFA 2017-de sergileyen Silverline, farklı fonksiyonları tek ürün üzerinde özgün bir tasarım ile buluşturan hibrit modelleri ile öne çıkıyor. Silverline, Türkiye için çok yeni olan tezgah altı ve tavan tiplerinde hibrit ürünleri piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Tüketici beklentilerini karşılarken teknoloji ve doğa etkileşimini de ön planda tutan Silverline, dümeni yenilenebilir enerji kaynaklarına yöneltti. 

IFA-da görücüye çıkan Silverline Ankastre-nin ilk hibrit ürünleri…

Silverline Ankastre Ürün ve Etkileşim Tasarımı Yöneticisi Beyza Doğan imzasını taşıyan Flow-in Silverline Ankastre-nin hibrit mutfaklar için üreteceği ilk ürün özelliğini taşıyor… Bu ürün tek yüzeyde 2 fonksiyonu birleştiriyor.  Davlumbaz formlandırılmış üst paneli ile ocağa ve mobilyaya bütünsel bir entegrasyon sağlıyor. Silverline bu yıl Flow-in koleksiyonunu pazarda yarattığı bir ilk ile genişletti. Davlumbaz ocak entegrasyonu platformundaki en büyük dezavantajı ortadan kaldırdığı Capture modelini IFA-da sergileyerek tüketici ile buluşturma hazırlıklarına başladı. Aydınlatma fonksiyonu, tezgah altı ocak entegrasyonlu ürünlerde uzun süredir beklenen bir fonksiyondu. Bu noktada Capture manuel kontrol edilebilir hareketli gövdesinin üzerinde pişirme alanını hedefleyen aydınlatma panellerine sahip. Urun tek harekette yükselen davlumbaz gövdesinin üzerinde aynı zamanda aydınlatma panelleri taşımakta. Böylece hem ocak hem davlumbaz fonksiyonlarını tek gövdede aydınlatma fonksiyonu ile beraber birleştirmiş oluyor.

Mutfağın gizli kahramanları tezgah altı ve tavan davlumbazları…

Silverline-nın tasarım felsefesinde geleceğin mutfaklarını yansıtan yeni davlumbazları ya tezgah altına gizleniyor ya da tavanda dekoratif bir formla performans sergiliyor. Tezgah altı davlumbazlar kategorisinde Black hole mutfaklardaki gizlilik trendinin güçlü bir temsilcisi olarak dikkat çekiyor. Black Hole ismine yakışır bir biçimde tüm yemek kokularını sonsuzluğa çekip kaybediyor, aerodinamik formu ile maksimum performans sağlayıp, tüm yüzeylerinde kolay temizlenebilir özelliğiyle kullanıcı dostu bir pişirme deneyimi sunuyor.  Silverline tezgah altı davlumbazların yanında geniş tavan koleksiyonu ile de modern mutfakların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Tavan modelleri arasında -gökyüzüne açılan pencereniz- sloganı ile kullanıcısıyla buluşan Skydoor modeli, kullanıcıya istediği manzarayı seçme şansı veriyor. 


 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aseurasia.com

http://maktekfuari.com/online-davetiye
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi