SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   28 Mayıs 2018, Pazartesi

Haziran 2017 Sayısı

Yıl : 14 | Sayı : s_158

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.kaucukistanbul.com


http://comvexistanbul.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Erdemir-e sektöründe -Türkiye-nin En Beğenilen Şirketi- Ödülü

OYAK Maden ve Metalürji Grubu şirketlerinden Erdemir, Türkiye-nin en büyük entegre yassı çelik üreticisi olarak Capital Dergisi-nin -Türkiye-nin En Beğenilen Şirketleri- araştırmasında demir-çelik sektörünün lideri seçildi. Bu yıl 16-ncısı düzenlenen törende ödülü, Erdemir adına Genel Müdür Sedat Orhan aldı.

Türkiye-nin ilk ve en büyük entegre yassı çelik üreticisi olan Erdemir, Capital Dergisi tarafından bu yıl 16-ncı kez düzenlenen ve 38 sektörün liderlerinin belirlendiği -Türkiye-nin En Beğenilen Şirketleri- ödül töreninde, demir-çelik sektörünün lideri seçildi. Düzenlenen törende Erdemir adına ödülü Genel Müdür Sedat Orhan aldı. Türkiye-nin en beğenilen şirketleri ödülü kriterleri arasında; kurumsal yönetim ilkelerine göre yönetilme, çalışan memnuniyeti, müşteri memnuniyeti, güvenilir şirket olma, ürün veya hizmet kalitesi, çalışanına sunduğu sosyal haklar ve ücret politikası ve bölgeye, ekonomiye iş gücü ve yatırımları ile katkısı yer alıyor.

Türkiye-nin En Beğenilen Şirketleri Ödülü-nü almanın Türkiye ekonomisi için değer yaratma vizyonları doğrultusunda kendileri için büyük bir mutluluk olduğunun belirten Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan, başarıya giden bu yolda sektörü ve kurumları çeşitli açılardan değerlendiren bu tarz ödüllerin Erdemir için motive edici olduğunu ifade etti.

Erdemir, bünyesindeki şirketler ile birlikte 2016 yılında 9,4 milyon ton sıvı çelik üretti. İhracatta da önemli başarılara imza atan Erdemir, 2016 yılında toplam 42 ülkeye ihracat yaptı. Erdemir ve bünyesindeki şirketlerde 12 binin üzerinde kişi istihdam ediliyor.

Erdemir Hakkında:
Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. Türkiye-nin ilk ve en büyük entegre yassı çelik üreticisidir. Erdemir-in bünyesindeki şirketler; yassı ve uzun çelik üreten İsdemir, Sivas ve Malatya-da maden sahaları bulunan Erdemir Maden, Romanya-da silisli çelik üreten Erdemir Romanya, Erdemir şirketlerine mühendislik yönetimi hizmeti veren Erdemir Mühendislik ile sektörün ebatlanmış yassı çelik ihtiyacını karşılayan Erdemir Çelik Servis Merkezi-dir. Erdemir-in ayrıca Singapur-da Asya-Pasifik Bölgesi-ndeki faaliyetlerini yürüten -Erdemir Asia Pacific Pte. Ltd- isimli bir ofisi bulunmaktadır. Yabancı sermayenin Türkiye ile Erdemir ve İsdemir-e güveninin göstergesi olan İsdemir Linde Gaz Ortaklığı Anonim Şirketi isimli uluslararası ortaklık ise 2016 yılında kurulmuştur. 2006 yılında OYAK bünyesine katılan Erdemir, bünyesindeki şirketler ile birlikte, toplam varlıkları açısından Türkiye-nin en büyük sanayi kuruluşlarından biridir. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.hefist.com


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi