SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Ekim 2018, Perşembe

Kasim 2017 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : S_163

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.kaucukistanbul.com


https://www.sandvik.coromant.com/tr-tr/campaigns/primeturning/pages/default.aspx?internal_camplink=primeturning&internal_camplink_type=highlight


https://www.trex.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

MAKTEK-te 32 Bin Ziyaretçi İle 250 Milyon Dolarlık İş Hacmi Oluştu

İzmir-de ilk kez gerçekleştirilen MAKTEK İzmir Fuarı, beklenenin üzerinde ilgi gördü. Fuara 32 binin üzerinde ziyaretçi gelirken, toplamda 250 milyon dolarlık iş hacmi oluşturuldu. TİAD Başkanı Hakan Aydoğdu -İki senede bir düzenleyeceğimiz fuarın, makine sanayisine ve İzmir-e hayırlı olmasını diliyorum- dedi. 
 

Türkiye-nin  kendi sektöründe gerçekleşen en büyük fuarı MAKTEK İzmir, 32 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırladı. 4-7 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen fuarda 250 milyon dolarlık iş hacmine ulaşıldı. Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD), Makina İmalatçıları Birliği (MİB) ve TÜYAP işbirliğiyle düzenlenen fuarda Otomotiv, havacılık, savunma, gemi ve inşaat sektörleri başta olmak üzere imalat alanında geleceği belirleyecek teknolojilerin tanıtıldığı fuarda, Endüstri 4.0-a geçişte kullanılacak makineler sergilendi. 

TİAD Başkanı Hakan Aydoğdu, fuarla ilgili yaptığı açıklamada -TİAD, TÜYAP VE MİB işbirliği ile yapılan MAKTEK İzmir Fuarı ile kez düzenlenmesine rağmen büyük ilgi gördü. Bundan sonra iki senede bir düzenleyeceğimiz fuarın, makine sanayisine ve İzmir-e hayırlı olmasını diliyorum- dedi.
 
YENİ PAZARLAR İÇİN FIRSAT OLDU

Fuarda, ziyaretçiler 4 gün boyunca yeni ürünleri inceleyip, teknolojiler hakkında bilgi edindiler. Katılımcı ve ziyaretçiler yeni pazarlara açılmak ve farklı iş imkanları oluşturmak için görüşmeler gerçekleştirdi. Fuar ayrıca; Türkiye-nin 2023 yılındaki 500 milyar dolarlık ihracat hedefine ulaşmasında stratejik bir öneme sahip olan makine ve takım tezgahları sektörünün dünyaya duyurulmasında önemli bir köprü görevi görmüş oldu.


TİAD –Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Hakan Aydoğdu:
Türkiye-nin sanayi ülkesi olması için takım tezgahları sektörünün endüstriyel üretimin yapıtaşı, kalkınmanın başlangıç noktası olduğunu her fırsatta dile getirmekteyiz. TİAD olarak ülkemiz sanayisini geliştirmek adına yürüdüğümüz yolda 25 yılı geride bıraktık. Sektörümüzü daha ileri bir noktaya taşımanın yanı sıra kamuoyunda bilinirliğini, farkındalığını artırmak ve ciddiyetini gözler önüne sermek için de fazlasıyla çaba sarf ettik. Bu yolda, nitelikli sektörel medya çalışmasının bir örneği olan SUBCONTURKEY-e; TİAD gıyabında takım tezgahları sektörünün sesine ses verdiği için teşekkür eder, 15 yılı ardından bıraktığı yayın hayatında başarılarının devamını dileriz. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

https://www.ankiros.com
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi