SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Ekim 2018, Perşembe

Kasim 2017 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : S_163

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.kaucukistanbul.com


https://www.sandvik.coromant.com/tr-tr/campaigns/primeturning/pages/default.aspx?internal_camplink=primeturning&internal_camplink_type=highlight


https://www.trex.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

SMC Türkiye, Her Zaman Yanınızda

SMC Türkiye, innovatif ürünlerini Türk sanayicisi ile buluşturmak adına her yıl düzenli olarak sektörel fuarlara katılmaktadır. Her biri kendi konusunda uzman mühendislerimiz ile fuarlarda uygulamalarınız hakkında fikir alışverişlerinde bulunabilir ve sektördeki yeni trendleri takip edebilirsiniz. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip SMC, dikkat çeken popüler ürünlerini, hazırladığı fuar ve fuaye alanlarında, demovan araçlarında müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. SMC Türkiye, önümüzdeki dönem yer alacağı fuarlarda en teknolojik ürünleri ve çözümleri sunacak, Türk sanayicisinin rekabet gücünü arttırmaya devam edecektir. Ekim ve Kasım aylarında gerçekleşecek olan bu fuarlar; 

Avrasya Ambalaj Fuarı / 25-28 Ekim 2017: 23. kez kapılarını açan Avrasya Ambalaj Fuarı, yaşamımızdaki her ürüne hayat veren ambalaj ürünleri, gıda işleme–ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgede en çok tercih edilen ticari platformdur. Gıda sektörü gibi pek çok çeşitli alana hizmet veren bir firma olan SMC, kompakt ve akılcı çözümleri ile Ambalaj Fuarı-nda yerini aldı.

Hidrolik & Pnömatik Kongresi / 22-25 Kasım 2017: Hidrolik Pnömatik Sektörünün tek ve en kapsamlı kongresi olan Hidrolik Pnömatik Kongresi-nin bu yıl 8.si düzenlenecek. Panel, toplantı, atölye çalışması ve kurs imkanlarının sağlandığı kongrede SMC, kendi alanında uzmanlaştığı çözümleri ile birlikte atölye çalışmalarına katılıyor. (SMC Stand No: 156, MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi / İzmir)

İnovatif endüstriyel otomasyon çözümleri sunan SMC, Türkiye-deki faaliyetlerine başladığı ilk günden bu yana müşterileri ile her fırsatta bir araya gelmeye özel önem vermektedir. 

SMC Corporation, 1959 yılında kurulmuş, 82 ülkede faaliyet gösteren, 29 ülkede üretim yapan, Tokyo borsasında işlem gören, 19.000-in üzerinde çalışanı, 1450 Ar&Ge mühendisi ve 4 ülkede Ar&Ge merkezleri bulunan, başta pnömatik olmak üzere endüstriyel otomasyon alanında 12.000 Temel, 700.000 ürün çeşidi sunan, 2016 mali yılında 4,5 milyar US$ ciroya ulaşmış, sahip olduğu %35-lük pazar payı ile Pnömatikte Dünya Lideri bir firmadır.

1993-2010 yılları arasında SMC, Türkiye-deki faaliyetlerini bir distribütör firma üzerinden yürütmüştür. 2010 yılında gelişen Türkiye pazarına paralel SMC Turkey Otomasyon A.Ş., %100 Japon sermayesi ile SMC Corporation firmasının Türkiye iştiraki olarak kurulmuştur. SMC Türkiye, İstanbul Merkez ofisi, deposu, imalat alanı dışında dört şehirde bulunan ofisleri ve 10 farklı şehirdeki bayileri ile Türk sanayisine hizmet etmektedir. Konusunda uzman genç dinamik mühendis kadrosu, yerinde müşteri ziyaretleri, teknik eğitimler, teknik destek, enerji tasarruf denetimleri, tasarım desteği, otomasyon desteği, vb. gibi müşterilerine pek çok alanda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ayrıca gezici fuar araçları, bölgesel toplantılar, teknik sunumlar, her yıl katılınan fuarlar ile SMC çözümleri tüm Türkiye-de tanıtılmaktadır. Türkiye-de tuttuğu güçlü stok ve Belçika merkez depodan günlük uçak sevkiyatları sayesinde hızlı ürün teslimatı sağlanmaktadır. 

SMC Türkiye, tüm birimlerini bir araya toplayacak kapasite arttıracak, kendi fabrika binasını inşa etmek için İstanbul-Hadımköy, Diliklikaya bölgesinde 7500 metrekare arsa satın almıştır. SMC, Türkiye-deki yatırımlarına ve faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.


    

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

https://www.ankiros.com
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi