SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Ekim 2018, Perşembe

Kasim 2017 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : S_163

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.kaucukistanbul.com


https://www.sandvik.coromant.com/tr-tr/campaigns/primeturning/pages/default.aspx?internal_camplink=primeturning&internal_camplink_type=highlight


https://www.trex.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Vasıflı ve Parlak Çelik Üreticileri Derneği (VASPADER) Kuruldu

Türkiye-de, vasıflı uzun parlak çelik üreticilerini temsil eden üst kurum olarak, Vasıflı ve Parlak Çelik Üreticileri Derneği (VASPADER) İstanbul-da kuruldu.

Derneğin kuruluş amacı Türkiye-de yerleşik uzun vasıflı çelik  ve parlak çelik sanayisini dünyadaki gelişmeleri takip edebilecek konuma getirmek, üyelerin karşılaştığı sorunlara çözüm üretmek, sektörü sürekli geliştirerek ülkemizdeki sanayileşme çabalarını daha verimli kılmak ve ülke geneline yaymaktır. VASPADER çalışma alanları; istikrarlı ve sürdürebilir gelişmeyi sağlamak, sektörün ihtiyacı olan her seviyedeki kalifiye iş gücünün temin edilmesini sağlamak, otomotiv sanayisinde Türkiye-de üretilemeyen veya talebi karşılamayacak şekilde az üretilen hammaddelerin ithalat yoluyla temin edilmesine destek olmak, sektörün ve ülkemizin dünyada rekabet gücü üstünlüğünü arttırmak,  uluslararası entegrasyon ve işbirlikleri yaratmak, görüş, öneri ve bilgilerin karar odaklarına aktarılmasında etkin rol oynamak, sektörel ve mesleki örgütlenme ile temsil faaliyetlerinde bulunmaktır.

Derneğin kurucu üyeleri; üretici firmalar Hasparlak Çelik San. Tic. A.Ş., Uyar Çelik Endüstri  Sanayi Ticaret A.Ş., Akçelik Demir Çelik Sanayi Ticaret A.Ş., Coşkun Çelik Dış Ticaret A.Ş., Saka Demir Çelik Sanayi Tic. A.Ş., Alfa Otomat Çelikçilik Ticaret Ltd. Şti, Kayıkçı Demir Çelik Sanayi Ticaret Ltd. Şti.-dir.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

https://www.ankiros.com
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi