SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   5 Temmuz 2020, Pazar

Eylul 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_173

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Fakir Hausgeräte IIFA 2018 e Damga Vurdu

Elektrikli ev aletleri sektörünün öncü ve yenilikçi markası Fakir Hausgeräte, Berlin  de düzenlenen IFA 2018  de üstün teknolojili ürünlerini görücüye çıkardı.

Güvenilir Alman teknolojisiyle donattığı ürünleriyle nesillerdir hayatı kolaylaştıran Fakir Hausgeräte, her yıl Berlin  de düzenlenen ve dünyanın en önemli teknoloji fuarlarından olan IFA  da bu yıl yine yoğun ilgi gördü.  

Elektrikli süpürgelerden sıcak içecek hazırlama grubuna, hava temizleyici ve ısıtıcılardan mutfak grubuna kadar pek çok ürünün sergilendiği Fakir Hausgeräte standına ziyaretçilerin ilgisi büyük oldu.  

Kaave ile sıcak içecek hazırlama grubu kategorisine hızlı bir girişi yapan Fakir, ilk kez görücüye çıkardığı üstün teknolojili yeni Türk kahvesi makinesi Kaave Dual Pro ile ziyaretçilerden tam not aldı. Çift hazneli yeni Kaave Dual Pro, kendinden su alma özelliğiyle belirtilen fincan sayısı kadar suyu haznesinden kendisi alarak büyük kolaylık sağlıyor. Tek tuşla, tek seferde 8 fincan kahve yapma özelliği sayesinde kalabalık misafir gruplarına doyasıya kahve keyfi sunuyor. 

Elektrikli süpürge kategorisinde   Yüzyılın Markası   ödülüne sahip Fakir Hausgeräte  nin, AirWave teknolojili Prestige serisi elektrikli süpürgeleri ve yeni Starky HSA 800 XL Q dik şarjlı süpürgesi fuarın dikkat çeken ve beğeni alan yıldız ürünleri arasında yer aldı. 

Fakir Hausgeräte  nin Ar- Ge ekibinin titizlikle yürüttüğü çalışmalar sonucu ortaya çıkardığı AirWave teknolojisinin aerodinamik yapısı ve koordine bileşenleri sayesinde, emilen hava hızlı ve dalgalanarak hareket ediyor. Böylece düşük enerji tüketimiyle yüksek emiş gücü sağlanıyor. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi