SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   16 Ocak 2021, Cumartesi

Eylul 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_173

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Vedat Gökçe
subcon@subconturkey.com


Bini aşkın şirket MAKTEK te


10 Milyar Dolarlık Buluşma MAKTEK  te
Avrupa  nın en büyük takım tezgahı kullanım ve tüketim hacmine sahip ülkeleri İstanbul  a geliyor. 2017 yılında 10 milyar dolarlık ithalat yapmış olan Avrupa Takım Tezgahları, Takım ve Aksesuarları Ticari Birliği  nin (CELIMO) üyesi olan 11 ülkenin temsilcileri, TİAD  ın ev sahipliğinde MAKTEK Avrasya 2018  de buluşacak. TİAD Başkanı Hakan Aydoğdu   10 milyar dolarlık dev bir ithalat hacmine sahip potansiyel alıcılar Türkiye  ye geliyor. Ülkemizin geçtiği ekonomik durum göz önüne alındığında, bu toplantının önemi bir kat daha artıyor   dedi.

Makine ve imalat sanayinin temel üretim ve yatırım aracı olan takım tezgahları sektörünün Avrasya bölgesindeki en büyük fuarı MAKTEK Avrasya 2018, 2-7 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi  nde gerçekleşecek. Önde gelen 1.000  i aşkın firmanın katılacağı fuarda; TİAD  ın, 2000 yılından bu yana üyesi olduğu Avrupa Takım Tezgahları Takım ve Aksesuarları Ticari Birliği  nin (CELIMO) Yönetim Kurulu Ekim Dönemi Toplantısını 5 Ekim tarihinde MAKTEK Avrasya Fuarı  nda gerçekleşecek. 2017 yılı toplam ithalatı 10 milyar Dolar  ı aşan bir pazarı ve 1.200 adet takım tezgahı distribütörü firmayı temsil eden CELIMO üyelerinin Türkiye  de buluşacak olması, sektör adına büyük önem taşıyor. 
MAKTEK Avrasya 2018  e 70 ülkeden 60 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor. Çin ve Tayvan gibi milli katılımlara ek olarak Almanya, Rusya, İtalya ve Hindistan başta olmak üzere uluslararası katılımcılara ev sahipliği yapacak olan fuar; yurtdışından gelecek kamu ve sivil toplum örgütlerinin üst düzey yöneticilerini de ziyaretçi olarak ağırlayacak. Fuar 14 salonda toplam 120 bin metrekarelik kapalı alanda gerçekleşecek.

***

SUBCONTURKEY   in Ekim sayısını; 25-27 Ekim 2018  de yapılacak, ANKİROS 2018 Fuarı ile 24-27 Ekim 2018  de yapılacak, KAUÇUK ENDÜSTRİ 2018 Fuarları için hazırlayacağız.  

ANKİROS FUARI 2018 özel sayısının içeriği
ENDÜSTRİYEL İMALAT SANAYİ, OTOMOTİV ve BEYAZ EŞYADA kullanılan demir-çelik-sac ve metal ürünleri, döküm teknolojileri ve malzemeleri olacak.

KAUÇUK FUARI 2018 özel sayısında ise, ENDÜSTRİYEL İMALAT SANAYİ  de, OTOMOTİV ve BEYAZ EŞYADA kullanılan kauçuk ürünleri üreten ve tedarik eden şirketlerin çalışmaları yer alacak.


                          ***
Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayisi 2. Kez HEFI Fuarında Bir Araya Gelecek.
Türkiye beyaz eşya ana ve yan sanayisini Haziran 2018  de yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşturan HEFI 2018- İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı, özellikle B2B görüşmeleri ve yabancı ziyaretçi kalitesiyle başarılı bir şekilde gerçekleşti. 2019 yılında da 14-17 Mart tarihlerinde yine İstanbul  da yepyeni 10 bin metre karelik kesintisiz, kolonsuz-direksiz çok güzel bir alanda yapılacak.

Ülkemiz beyaz eşya sektörünün uluslararası alanda gururu olacak HEFI 2019 Fuarına bu kez başta ana sanayiler olmak üzere sektörün tüm paydaşlarının gereken desteği vereceğini duyuyoruz, bekliyoruz! 

HEFİ 2019 - İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı  na ilgili tüm paydaşların desteklerini bekliyoruz.

***

Sağlıkta Kalın.

VEDAT GÖKÇE 
Genel Yayın Koordinatörü

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi