SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   4 Mart 2021, Perşembe

Haziran 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_170

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Fastener Fair Stuttgart 2019: Stant Rezervasyonları Şimdiden Başladı

Bağlama ve Yapıştırıcı Teknolojileri için Yeni Özel Alan

Fastener Fair Stuttgart 2019, 19-21 Mart 2019 tarihlerinde Almanya da bulunan Messe Stuttgart ta gerçekleştirilecektir. 8. Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Endüstrisi Fuarı, Stuttgart Fuar Merkezi nde bir kez daha 1, 3 ve 5 numaralı salonlarda gerçekleşecek. Fuara bir yıldan az bir süre kala, stant rezervasyonları şimdiden başladı. Organizatör Mack Brooks Exhibitions şirketi ayrıca, Fastener Fair Stuttgart 2019 gerçekleşirken ilk kez bağlama ve yapıştırıcı teknolojileri için özel bir alan bulunacağını duyurdu;  Bağlama ve Yapıştırıcı Teknolojisi Alanı . 

38 ülkeden 700 ün üzerinde şirket, Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Endüstrisi Fuarı ndaki stant alanlarını şimdiden ayırttı. Bu ülkeler arasında; Almanya, İtalya, Hollanda, İspanya, Birleşik Krallık, Türkiye, Çin, Hindistan ve Tayvan bulunuyor. Şimdiye kadar, 18.000 metre karelik mevcut net fuar alanı kiralandı veya rezerve edildi. Böylelikle toplam mevcut stant alanının %85 i, fuara katılan şirketler tarafından etkinlikten yaklaşık bir yıl önce ayırtılmış oldu.

Her iki yılda bir, dünyanın önde gelen bağlantı ve sabitleme elemanları endüstrisi fuarı, ziyaretçilerine bu endüstri içerisinde bulunan tüm teknolojileri keşfetme fırsatı sunmaktadır. Fastener Fair Stuttgart fuar profili, bağlantı ve sabitleme elemanları endüstrisinin tüm alanlarını kapsamaktadır: endüstriyel bağlantı ve sabitleme elemanları, inşaatlarda kullanılan sabitleme elemanları, montaj ve tesisat sistemleri ve ayrıca bağlantı elemanı imalat teknolojisi. Ana ziyaretçi grupları distribütörler, toptancılar, tedarikçiler ve mühendislerin yanında, bağlantı ve sabitleme elemanı ticareti ile uğraşan diğer endüstri profesyonelleridir.

Fastener Fair Stuttgart 2017 pozitif sonuçlarla sona erdi

Fastener Fair Stuttgart 2017, bağlantı ve sabitleme elemanı teknolojisinin tüm alanlarındaki en yeni trendleri ve ürünleri keşfetmek için Stuttgart a gelen, 91 ülkeden 11.709 fuar ziyaretçisi ile başarılı bir şekilde sona erdi. Bu rakamlar, önceki etkinlik ile kıyaslandığında ziyaretçi sayısında %6 lık bir büyüme olduğunu gösterdi. Hem fuar katılımcıları hem de ziyaretçiler fuardan oldukça memnun kaldılar. Ziyaretçilerin ve uluslararası fuarın kalitesinin yanında, çok sayıda kurulan yeni bağlantı birçok fuar katılımcısı tarafından özellikle vurgulandı.

Yeni Katılımcı Broşürü hazır

Yeni katılımcı broşürü, Fastener Fair Stuttgart 2019 a katılmak isteyen şirketler için siparişe hazır. Broşür, fuar web sitesinden talep edilebilir. Fuarla ilgili daha fazla detaylı bilgiye yeni tasarlanmış, kullanıcı dostu web sitemiz www.fastenerfair.com/stuttgart üzerinden ulaşılabilir. Bu bilgiler arasında; detaylı fuar profili, fuar ile ilgili net veriler, stant rezervasyonları hakkında bilgiler ve önceki etkinliğe ait videolar ve fotoğraflar bulunuyor. 

Bağlama ve Yapıştırıcı Teknolojileri için yeni özel alan

Fastener Fair Stuttgart kapsamında ilk kez, bağlama ve yapıştırıcı teknolojileri için özel bir alan bulunacaktır.  Bağlama ve Yapıştırıcı Teknolojileri Alanı nın odak noktası, özellikle modern imalatta önemi artan bağlama elemanları ve yapıştırıcılar üzerinedir. Bunlar, geleneksel bağlantı elemanlarına dört dörtlük katkı sağlayarak, hafif konstrüksiyonda önemli bir seçim haline gelmiştir, örnek otomotiv ve elektronik endüstrileri.

Bu ürünler, benzersiz özelliklerinden dolayı, çeşitli endüstri sektörlerindeki birçok zorluk için uygun maliyetli çözümler sunmaktadırlar. Bağlama ve yapıştırıcı teknolojileri; malzemenin kendine ait özelliklerini sürdürmesini sağlar, daha ince ve hafif malzemelerin kullanımını mümkün kılar ve kompozit sistemler için mükemmel derecede uygundur. Bu alan kapsamında fuara katılmak isteyen şirketler, organizatörlerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

Fastener Fair Stuttgart ile ilgili daha fazla bilgi için: www.fastenerfair.com/stuttgart.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi