SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   6 Mart 2021, Cumartesi

Haziran 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_170

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Borçelik, Güçlü Ar-Ge si İle Fark Yaratmaya Devam Ediyor

Bugüne kadar araştırma geliştirme projelerine toplam 20,3 milyon TL yatırım yaptıklarını vurgulayan Borçelik Genel Müdürü Kerem Çakır, 2017 yılında rekabet güçlerini ve pazar paylarını artırarak yatırımlara ara vermeden devam ettiklerini söyledi.


Kerem Çakır, Borçelik in hedefleri ve yatırımları hakkında bilgiler verdi:  Dünyanın en büyük çelik üreticilerinden ArcelorMittal ve Borusan Holding ortaklığı ile çalışmalarını sürdüren şirketimizin pazardaki güçlü konumunun temelinde dinamik iş gücü, yenilikçi yaklaşımı, kendini geliştirmek ve büyümek için yaptığı süreklilik arz eden yatırımları, müşteri odaklı hizmet ve kalite anlayışı yer almaktadır.
 
2017 yılında rekabet gücümüzü ve pazar payımızı artırarak yatırımlara ara vermeden devam ettik. Bu yıl içinde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek iş süreçlerimizi bu doğrultuda geliştirmeyi ve iyileştirmeyi sürdürdük. 2018 yılında da fark yaratarak çalışmaya devam ediyoruz. 

Borçelik olarak hedefimiz her zaman sektörümüzde farklılaşmak ve akıllı büyümek. Borçelik, organik büyümeyi izliyor. Yeni ürün ve hizmet çalışmalarımızla bunu göstermeye çalışıyoruz. Stratejik planımız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Verimlilik ve ürün kalitesini arttıran yeni ürün ve hizmetleri müşterilerimize sunmak için süreçlerimizi yeniliyor, gerekli olan her türlü ilave yatırımın çalışmasını büyük bir sürat ve titizlikle yapıyoruz.

Türkiye nin en büyük ve en yüksek kaliteli galvanizli çelik üreticisi olarak, yenilikçi ve yüksek katma değerli ürünler geliştirmek üzere Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı ilk AR-GE Merkezimizi Gemlik te açtık. Bugüne kadar araştırma geliştirme projelerine toplam 20,3 milyon TL yatırım yapan şirketimiz, dünya pazarlarında ihtiyaç duyulan, rekabetçi ürünleri müşterilerine sunmayı hedefliyor. 

Ar-Ge çalışmalarını ayrıca değerlendiren Borçelik Genel Müdürü Kerem Çakır,  En önemli farkımız, Ar-Ge çalışma alanımızı sadece ürün ve malzeme ile sınırlı görmeyip süreçlerimizi, teknolojilerimizi ve ürünlerimizi birlikte geliştirmeye odaklanan bir Ar-Ge çatısı kurmuş olmamız ve bugüne kadar müşterileri tarafından belirlenmiş özelliklerde ve kalitede üretim yapan Borçelik in, sunmaya başladığı tasarım çözüm ortaklığı hizmetiyle,  kullanım koşulları ve gereksinimlerden yola çıkarak müşterilerle birlikte daha özelleştirilmiş, daha hafif, daha mukavemetli, maliyet etkin daha çevreci ve ithalatı ikame eden ürünler üretmeye başladıklarını  ifade ediyor. 

Borçelik in Ar-Ge Merkezi; yenilikçi ürünlerin geliştirilmesinin yanı sıra, Endüstri 4.0 dönüşümü ile de operasyonel süreçlerde dijitalleşmeye adım adım ilerlenmesini sağlıyor olacak. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi