SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   6 Mart 2021, Cumartesi

Haziran 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_170

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Candy Hoover Group Tedarikçi Günü nde Yeni Yatırım Müjdesi

Candy Hoover Group, Tedarikçi Günü Etkinliği İle Sektöre Yön Verdi

Avrupa nın en hızlı büyüyen beyaz eşya firması Candy Hoover Group,  Birlikte Büyüyoruz  mesajıyla 10 Mayıs Perşembe günü Eskişehir de gerçekleştirdiği Tedarikçi Günü nde yeni bulaşık makinesi fabrikasını tanıttı. Grup, endüstri 4.0 anlayışına uygun, en yeni otomasyon sistemleri ve üretim teknolojilerine sahip, yıllık 800 bin adet üretim kapasiteli yeni fabrikası ile Türkiye yi Avrupa daki yıkayıcı ürün grubunun üretim üssü haline getirmeyi hedefliyor.

Yapay zekaya sahip çamaşır makinesi ve fırın geliyor

Organizasyonda konuşan Candy Hoover Group Yıkayıcı İş Sektörü Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Aldo Fumagalli, grubun gelecek hedeflerinde teknoloji değiştirmek olduğuna vurgu yaparak, yapay zekalı çamaşır makinesi ve  yapay zekayla kişisel ihtiyaçları anlayan ve onlara uyum sağlayan akıllı bir fırını pazara süreceklerini söyledi. 

2017 yılında 188 milyon dolarlık ihracat

Candy Hoover Türkiye Genel Müdürü Servet Akkaynak ise, solo ve ankastre olmak üzere küçük-büyük ev aletleri pazarının önde gelen firmalarından Candy Hoover Group un Türkiye de 2007 yılından bugüne kadar, 25 milyon Euro su Ar-Ge yatırımı olmak üzere yaklaşık 70 milyon Euro yatırım yaptığını aktardı.  Candy Hoover Group un 2016 yılında 144 milyon dolar ihracat ile Türkiye sıralamasında ilk 100 ihracatçı arasında olduğunu hatırlatan Akkaynak, 2017 yılında ise 188 milyon dolarlık ihracat yaptıklarını ve daha üst sıralarda yer alacaklarını söyledi.

Sektörün önde gelen isimleri ve Candy Hoover Group tedarikçilerinin bir araya geldiği organizasyonda birbirinden değerli konuşmacılar yer aldı. Dijital dönüşüm ve inovasyon temalı sunumu ile Mustafa İçil; dünyanın, sektörün ve Candy Hoover Group un dijitalleşme sürecinden bahsetti. Candy Hoover Türkiye yöneticileri ise, bugüne kadar elde edilen başarıları, grubun gelecek planlarını ve yeni hedeflerini tüm misafirlerle paylaştı.


 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi