SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   6 Mart 2021, Cumartesi

Haziran 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_170

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

İşleme Üzerinde Güvenli Bir Etki

Tornalama İçin Hidrolik Tutucu, Pazar Lideri Güvenlik Sunuyor 
 
Kesici takım ve takımlama sistemi uzmanı Sandvik Coromant, tornalama işlemleri için piyasanın en iyi çektirme güvenliğini sunan yüksek hassasiyetli bir hidrolik tutucuyu tanıttı. CoroChuck ® 935 defalarca hızlı, rijit ve güvenli bağlama sağlamak için tasarlanmıştır.
 
Bağlama güvenliği sayesinde tezgah imalathaneleri, uzun kullanma mesafeleri de dahil olmak üzere, zorlu tornalama işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirler. Aslında CoroChuck 935 bara çapının dört katı bağlama uzunluğu sunar. Tornalarda, tornalama merkezlerinde ve çok amaçlı torna freze tezgahlarında kullanılmak üzere geliştirilen yeni hidrolik tutucu, en yaygın tezgah arayüzlerini kapsar.
 
-CoroChuck 935 in sunduğu yüksek güvenlik seviyesinin arkasındaki tasarım ilkesi fulcrum teknolojisine dayanmaktadır,- diye açıklıyor Sandvik Coromant   Tezgah Entegrasyonu bölümünde Global Ürün Müdürü olan Åke Axner. Optimize bağlama sistemine sahip ince ve sert lehimlenmiş membran yayılarak her bir tarafta iki ayrı bağlama noktası oluşturur (fulcrum). Konsept, her kullanımda sıkma kuvvetinin tekrarlanmasını sağlayarak mümkün olan en iyi çektirme direncini ve sönümleme performansını sunar.- 
 
Yeni tutucunun diğer avantajları arasında, doğru merkez yüksekliğini sağlamak ve kurulum süresini kısaltmak için EasyFix kovanların kullanılması yer alıyor. EasyFix kovanlar silindirik delik işleme baraları için bir çözümdür, kovana monte edilen yaylı dalma pistonu baradaki kanala oturur ve böylece doğru merkez yüksekliği elde edilir. Metalik sızdırmazlık ile yüksek basınçlı kesme sıvısı gerektiren uygulamalarda da iyi performans elde edilir. Dahası, EasyFix mükemmel kesme işlemini kolaylaştırır ve kesici uç ömrünü uzatır.
 
CoroChuck 935, Coromant Capto ®, HSK-A/C/T, silindirik saplara ve VDI tezgah arayüzlerine uyacak şekilde 20 ve 25 mm lik (¾ ve 1 inç) delik boyutlarında bulunmaktadır. İnç ölçüleri Coromant Capto ve silindirik saplı arayüzlerde bulunmaktadır.

Sandvik Coromant :
Sandvik global endüstri mühendisliği grubunun bir parçası olan Sandvik Coromant endüstri standartlarını ve talaşlı imalat sanayisinin şimdi ve gelecekte ihtiyaç duyduğu yenilikleri yönlendiren üretim araçları, işleme çözümleri ve bilgi alanlarında liderdir. Eğitim desteği, kapsamlı Ar&Ge yatırımı ve güçlü müşteri ortaklıkları üretimin geleceğini değiştiren, önderlik eden ve yönlendiren işleme teknolojilerinin geliştirilmesini sağlar. Sandvik Coromant dünya genelinde 3100 adedin üzerinde patente sahiptir ve 7.900 üzerinde personel ile 150 ülkede faaliyet göstermektedir. 

 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi