SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   4 Mart 2021, Perşembe

Haziran 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_170

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.subconturkey.com.tr
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Vedat Gökçe
subcon@subconturkey.com


Ve O Gün Geldi!…..


Türkiye Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Üreticilerinin, yurtdışında ki pazarlama ve tanıtım çalışmalarına katkı sunan yayınımız HOME APPLIANCES TURKEY SUPPLIERS MAGAZINE, IFA BERLİN 2018 -fuar özel sayısı- olarak yayına hazırlanıyor. 31 Ağustos-5 Eylül Tarihleri arasında Berlin de düzenlenecek olan IFA 2018 Fuarında ve dünya çapında üç bine yakın şirkete gönderilecek bu dergimizde, sektör imalatçı ve ihracatçılarının yer alması yararlı olacaktır. 
Katılım için son gün: 3 Ağustos 2018.

***

Ve O Gün Geldi!….. 

HEFİ 2018 - İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı; ilk tarihimiz Noel (Christmas) tatiline denk geldiği için fuar tarihini yer yokluğundan Haziran ayına aldık, onda da, (sonradan açıklanan erken seçim) son günü seçim tarihiyle çakıştığı için bir gün öne alarak, fuarımızı 20-23 Haziran tarihleri olarak belirledik. (Ramazan ayının ilk haftası boştu, Ramazan ın ilk haftası yapsa mıydık?) Tüm paydaşlarca uygun görülürse 2019 yılında Ramazan ayının ilk haftası 9-10-11 Mayıs ta yapılsa uygun olur mu?

HEFİ 2018 - İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana Ve Yan Sanayi Fuarı nın ana sponsoru Arçelik Şirketini fuar için gösterdikleri önderlikten dolayı bir kez daha kutluyor ve sektörün önünü daha da çok açacak, Türkiye de ilk kez düzenlenen bir organizasyona destek verdikleri için teşekkür ediyorum.

Keşke diğer ana sanayi firmalarımızda fuarımıza destek verselerdi, fuar daha başlamadan tüm dünyada müthiş bir tanıtımı tamamlar, başarı anlamında uçup giderdi, bu da sektör için yerli ve yabancı ziyaretçi açısından çok önemli bir kazanç olurdu. HEFI Fuarını destekleyen EKONOMİ BAKANLIĞI, KOSGEB, İMMİB-TET ve TÜRKBESD e ayrıca teşekkür ederim.
BEYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Burak Özaydemir e Yönetim Kuruluna, Genel Sekreter Ayşegül Koç a ve değerli üyelerine bize inandıkları, güvendikleri için teşekkür ederim.

Fuarın yakalayacağı yerli ve yabancı ziyaretçi kalitesiyle mahçup olmayacağımızı düşünüyorum. 

Diğer destekleyen kamu ve özel kuruluşlara, tüm katılımcılarımıza, ERP Komitesi Koordinatörü Göker Sarp a, TÜSAYDER Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Hüryılmaz a, meslektaşlarım sektörel yayın kuruluşlarına, ATİS FUARCILIK Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin Aygül e, Fuarın Koordinatörü Kazım Çağlayanel e ve tüm ATİS çalışanlarına ve çalışanlarımıza teşekkür ederim.
Türkiye de sektörün böylesine özel bir fuara ihtiyacı vardı. İyi ki yaptık.
Ülkemiz beyaz eşya sektörünün uluslararası alanda gururu olacak ana ve yan sanayi fuarına, tüm sektör paydaşlarının ziyareti de yararlı ve isabetli olacaktır. 

20-23 Haziran 2018, HEFİ İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı na desteklerinizi ve ziyaretinizi bekliyoruz.

Başarılı bir fuar geçirmemiz dileğiyle,

Sağlıkta Kalın.

VEDAT GÖKÇE 
Genel Yayın Koordinatörü

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.subconturkey.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi