SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Mayıs 2019, Pazartesi

Kasim 2018 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_175

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Borusan Mannesmann 60.Yılını Bayileriyle Barselona da Kutladı

Bu yıl 60. yılını kutlayan Borusan Mannesmann bayi toplantısını Barselona da gerçekleştirdi. Toplantıda 60, 50, 40, 30, 20 ve 10 yıllık bayilere liyakat ödülleri takdim edildi.

Avrupa nın ve dünyanın önde gelen çelik boru üreticileri arasında yer alan Borusan Mannesmann 60.kuruluş yıldönümünde Barselona da bayileriyle bir araya geldi.  60 Yıllık Hikaye  temasıyla gerçekleşen toplantıya yöneticiler, bayiler ve eşleriyle birlikte 120 kişi katıldı. 

Bayi toplantısı Borusan Mannesmann Genel Müdürü Zafer Atabey in dünyada yaşanan siyasi, ekonomik gelişmeler ve ülkemize etkileri konusunda yaptığı sunumla başladı. Hammadde piyasalarının durumu, Borusan Mannesmann ın yeni ürün ve yatırımları, 2019 dağıtım kanalı hedef ve stratejilerinin paylaşıldığı toplantı Türkiye nin dört bir yanından gelen Borusan bayilerinin liyakat plaketlerini almalarıyla son buldu. 

60.kuruluş yıldönümünde bayileriyle bir arada olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Borusan Mannesmann Genel Müdürü Zafer Atabey sözlerini şöyle sürdürdü:

 60 yıl sürekli büyüyerek varlığını sürdürmek bir şirket için gerçekten çok kıymetli.  27 çalışan ve 2.000 ton kapasiteyle küçük bir atölyede başladığımız yolculuğumuza bugün 3 kıtada 7 tesisimizle, farklı milletlerden 2.000 çalışanımızla ve 1,2 milyon ton üretim kapasitemizle devam ediyoruz. Çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte ortaya koyduğumuz bu başarının altında hiç kuşkusuz ödün vermeden bağlı kaldığımız kurumsal değerlerimiz yer alıyor. Bunlardan biri de hep bir adım sonrası için çalışmaya devam etmek. En zor zamanlarda bile değer yaratmaya, ülkemize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bugün; sene başında açıkladığımız 75 milyon $ lık yeni yatırımımızın bir bölümünü devreye almanın gururunu da yaşıyoruz.  Borusan Mannesmann sağlam adımlarla başarı yolculuğuna devam ediyor. 
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi