SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   19 Ocak 2019, Cumartesi

Mart 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_167

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://www.win-eurasia.com/tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Yeni Nesil FesKlima Endüstriyel Mekanları Yüksek Verimle Ekonomik Olarak Serinletiyor

Klima sektöründe 53 yıllık Form Şirketler Grubu güvencesiyle üretilen FesKlima Evaporatif Soğutma Üniteleri, uzaktan dijital kontrol özelliği ile açık ve kapalı mekanlarda düşük yatırım maliyeti ve minimum enerjiyle maksimum serinletme sağlıyor.

Form Şirketler Grubu içerisinde yer alan Form Endüstri Tesisleri San. A.Ş nin İzmir deki fabrikasında üretilen Yeni Nesil FesKlima üniteleri, tablet, telefon ya da bilgisayar ile yönetilebiliyor. Bu sayede yeni nesil FesKlima ünitelerinin akıllı cihazlar aracılığı ile nem ve ısı kontrolleri yapılabiliyor. Üniteler sıcaklığa ya da neme göre on/off veya Mitusbishi marka invertör ile kademeli olarak çalıştırılabiliyor. 

Sistem Nasıl Çalışır?

Bir fan vasıtasıyla dışarıdan alınan hava, küçük bir pompa ile ıslak tutulan petek yüzeyinden geçirilir. Hava ile suyun teması sonucu, su buharlaşarak havadan ısı alır ve havanın sıcaklığı düşer. Soğutulmuş hava, fan vasıtasıyla mekana iletilir.

FesKlima üniteleri, kompresör ve soğutma gazı olmadan sağladığı serinletme sayesinde endüstriyel tesisler, tekstil (iplik,triko,konfeksiyon,kumaş) atölyeleri, plastik enjeksiyon fabrikaları, dökümhaneler, sanayi mutfakları, yemekhaneler, tersaneler, çadırlar, düğün salonları, depolar gibi yoğun çalışılan büyük hacimli mekanlardaki iş verimliliğinde artış sağlıyor. 

Yeni bir özellik: Hijyen Senaryosu

FesKlima Evaporatif Soğutma Üniteleri kapatıldığında, cihaz otomatik olara hijyen moduna geçiyor. Sirkülasyon pompası duruyor, fan petekleri kurutana kadar çalışmaya devam ediyor. Aynı anda, drenaj açılıyor. Doldur boşalt sayesinde su haznesi temizleniyor. Süreç bittiğinde ise sistem otomatik olarak kapanıyor. 

Neden FesKlima?

Stoktan teslim,  hızlı montaj, direk üfleme veya kanallı montaj olanağı
Munters Celdek Soğutma petekleri ile yüksek verim ve uzun ömür
Filtre edilmiş %100 taze hava ile yüksek konfor
Düşük enerji tüketimi, soğutma gazı ve atık madde olmadığından çevre dostu
Paslanmaz çelik ve plastik dış gövde alternatifleriyle uzun ömürlü, uygun maliyetli 


Form Endüstri Tesisleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Form Şirketler Grubu nun yerli imalat ayağını oluşturan Form Tesisler, çevre dostu ürünlerin imalatına odaklanmıştır. Türkiye nin ilk yerli imalatı Doğal aydınlatma (günışığı aydınlatma) ürünlerini imal eden firma, bu ürün gamını genişleterek doğal havalandırma sistemlerinin de imalatına başlamıştır. Bir diğer ekolojik imalatı ise klasik klimanın kullanılamayacağı büyük alanlar için kullanılan, kompresör kullanmadan soğutma yapan Evaporatif soğutma sistemleridir. Tekstil sektörü, lojistik firmaları, perakende zincirleri, AVM ler ve her türlü sanayi tesisi ile çalışan firmanın; Ankara, Denizli, İstanbul, Gaziantep, Bursa ve Antalya başta olmak üzere 15 şehirde çözüm ortakları bulunmaktadır. Ürün grupları arasında Sunvia Güneş Tüpü Doğal Aydınlatma Sistemleri, FesKlima Evaporatif Soğutma Üniteleri, Roda ve Troke  Doğal Havalandırma ve Duman Tahliye Sistemleri yer almaktadır.


 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://bit.ly/2B0388W

http://www.fitfuar.com/
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi