SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Mayıs 2019, Pazartesi

Nisan 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_168

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Ford Otosan dan Beyçelik Gestamp a Altın Yıldız Ödülü

Otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten Beyçelik Gestamp, Ford Otosan ın gerçekleştirdiği İmalatçılar Zirvesi Ödül Töreni nde  Altın Yıldız Ödülü  nü aldı. İlk olarak 2011 yılında aynı ödülü alan Beyçelik Gestamp; sektöründe bu ödülü iki kere alan tek firma oldu.

Ford Otosan ve imalatçılarının her yıl bir araya geldiği geleneksel İmalatçılar Zirvesi bu yıl 20 Mart tarihinde Ataşehir Sheraton Oteli nde gerçekleşti. Zirvede yapılan ödül töreninde otomotiv yan sanayi sektörünün önde gelen firmalarından Beyçelik Gestamp, Altın Yıldız Ödülü nü aldı. Ford Otosan dan ilk olarak 2011 yılında aynı ödülü alan Beyçelik Gestamp; sektöründe bu ödülü iki kere alan tek firma oldu.

Beyçelik Gestamp a ödülü Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen ve Ford Otosan Satınalma Direktörü Murat Senir tarafından verildi. Ford Otosan ın teslimat performansı, kalite puanı, yeni projelerdeki problem çözme kabiliyeti gibi kriterleri referans alarak Türkiye deki tedarikçilerini değerlendirmesi sonucu verilen ödülü, Beyçelik Gestamp adına Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Baran Çelik ve Genel Müdür Engin Meydan aldı.

Ford Otosan ın Altın Yıldız Ödülü ne ilişkin açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Baran Çelik,  Tüm çalışanlarımızın desteğiyle aldığımız bu ödül, alanımızdaki liderliğimizi pekiştiren bir ödüldür. İki defa üst üste bu ödülü alıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ford Otosan ın tüm projelerinde soğuk ve sıcak sac şekillendirme, montajlı ürün ve kalıp üretiminde yoğun olarak yer alıyoruz. 2017 yılında İlk yurtdışı yatırımımız olan Romanya fabrikamız ile Ford Avrupa nın projelerini de yoğun destek veriyoruz. Gelişen teknolojimiz, yatırımlarımız ve yetkin insan kaynağımızla Ford un gelecek projelerinde de geniş bir hacimle yer almayı hedefliyoruz  dedi.

Fotoğraf bilgisi (soldan sağa): Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen, Beyçelik Gestamp Yönetim Kurulu Başkanı-CEO Baran Çelik, Beyçelik Gestamp Genel Müdürü Engin Meydan, Ford Otosan Satınalma Direktörü Murat Senir

Beyçelik Gestamp Hakkında: 2007 yılında İspanya merkezli uluslararası alanda otomotiv metal sektöründe ilk sırada bulunan Gestamp Automocion ile Beyçelik in yüzde 50 oranında ortaklığı sonucu kuruldu. Beyçelik Gestamp otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin artırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir. Şirket ayrıca sac şekillendirme ve kalıpçılık alanında Türkiye nin ilk AR-GE Merkezine sahiptir.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi