SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Mayıs 2019, Pazartesi

Nisan 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_168

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Seçil Kauçuk 35. Yılını Kutluyor

Bugün, Türkiye ve Belarus’da kurulu bulunan üretim tesislerinde 40’ın üzerinde ülkeye, beyaz eşya, otomotiv, yapı ve altyapı sektörlerinde ürün ve hizmet üreten, satan küresel bir marka olan Seçil Kauçuk, kaliteyi üretmek için çıktığı yolculuğun bu yıl 35. yılını kutluyor.  Beyaz eşya sektörü için buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın ve kurutma makinası contaları üreten Seçil Kauçuk, HEFI fuarında yer alarak sektörle bir araya gelecek. Seçil Kauçuk Pazarlama ve Satış Direktörü Timur Akarsu, sorularımızı yanıtladı. 

SUBCONTURKEY: Kısaca firmanızı tanıtabilir misiniz? 

Timur Akarsu: Kaliteyi üretmek için çıktığımız yolculuğun bu yıl 35. yılını kutluyoruz. Bugün, Türkiye ve Belarus’da kurulu bulunan üretim tesislerimizle 40’ın üzerinde ülkeye, beyaz eşya, otomotiv, yapı ve altyapı sektörlerinde ürün ve hizmet üreten, satan küresel bir markayız.

35 yıldır teknoloji olanaklarını daha da geliştiren ve en önemli iki şeyin insana ve kaliteye yatırım olduğuna inanan Seçil Kauçuk, birçok ülkede şubesi ve distribütörlükleri bulunan ulusal ve uluslar arası geçerlilikte kalite belgeleriyle teknolojik ürünler tasarlayan ve üreten lider bir firma vizyonunda ilerlemektedir.

Sektörün en gelişmiş Ar-Ge laboratuvarlarından birine sahip olan Seçil Kauçuk Araştırma ve
Geliştirme tesisleri, 2017 yılında bakanlıkça onaylanarak AR-GE Merkezi olmuştur.

Seçil markasının kaliteli ürün ve hizmet üreten bir Türk markası olarak, uluslararası arenada ülkemizi temsil etmesi en büyük gurur kaynağımızdır. Bu doğrultuda gelişime ve gelişmeye odaklanarak kalite yolculuğumuza devam ediyoruz. Seçil Kauçuk, bu kapsamda Ford Q1 belgesi, IATF 16949, ISO 9001, ISO 27001, ISO 14001 ve çeşitli ürün belgelerine sahiptir.

Ayrıca ekip çalışmalarına önem veren Seçil Kauçuk, yaptığı Kaizen çalışmaları ile Türkiye Kalite Derneği tarafından üst üste 2 yıl (2015 ve 2016 yılı) Türkiye Kaizen ödüllerine layık görülmüştür.

SUBCONTURKEY: HEFI 2018 fuarına katılıyorsunuz. Fuara katılma amacınız, fuardan beklentilerinizi öğrenebilir miyiz?

Timur Akarsu: Beyaz eşya sektöründe; buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın ve kurutma makinası contaları başlıca üretimlerimiz arasındadır. Bu fuar ile birlikte hedef sektörlerimizden olan beyaz eşya sektöründeki gelişmeleri incelemek, firmamızı, ürünlerimizi ve kalitemizi tanıtmak bu doğrultuda çalışmış olduğumuz müşterilerimizle aynı platformda yeniliklerimizi paylaşmak ve yeni müşteriler kazanmak ana amaçlarımız olacaktır.

SUBCONTURKEY:Fuarın sektör için önemini değerlendirir misiniz?

Timur Akarsu: Beyaz eşya sektöründe yan sanayi firmaları için gerek dünya çapında gerekse Türkiye’de bu tarz fuarlar yapılmamaktaydı. Bu tür fuar organizasyonları sayesinde yan sanayi firmalarının kendilerini daha iyi tanıtma fırsatı olacağının ve sektördeki gelişmelerden haberdar olma imkânı bulacağına inanıyoruz.

Konuya bu perspektiften baktığımızda rekabetçi pazar ekonomilerinde, oldukça etkili pazarlama iletişimi araçlarından birisi olarak karşımıza çıkan fuarlar, iş bağlantıları kurmanın, etkili tanıtım yapmanın, pazarı tanımanın en verimli şekli olduğunu düşünüyoruz.

SUBCONTURKEY:HEFI 2018 fuarının Türkiye’ye ve sektöre katkısını değerlendirir
misiniz?

Timur Akarsu: Yan sanayi giderek gelişiyor ve ülkemizde de yerli üretim sistemi giderek büyüyor. HEFI Fuarı, birçok ülkeden ziyaretçilerin katılacağı ve potansiyeli olan yabancı müşterilerle, yerli üreticileri bir araya getireceği düşüncesindeyiz. Ayrıca, yeni pazar ve yeni müşteri imkânı sağlayarak, ülkemizin ihracatına ve sektörümüze olumlu katkı yapacağına inanıyoruz.

SUBCONTURKEY: Fuar ile ilgili başka söylemek-eklemek istedikleriniz varsa öğrenebilir miyiz?

Timur Akarsu: Sektör ve firmaların gelişimi açısından önemli katkıları olacağını düşünerek bu ve benzeri beyaz eşya sektörüne hizmet edecek fuarların periyodik dönemlerde tekrarlanmasını öneririz.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi