SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   20 Mayıs 2019, Pazartesi

Nisan 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_168

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

abas Türkiye, Müşteri Portföyünü Her Yıl Genişletiyor

Otomotiv üreticilerinin, yalnızca üreticilere yönelik bir ERP çözümünden çok daha fazlasına ihtiyaç duyduklarına ve işletmelerin ERP iş ortaklarını seçerken dikkat etmeleri gereken faktörlere vurgu yapan abas Türkiye Satış Yöneticisi Ali Çatak sorularımızı yanıtladı.

SUBCONTURKEY: abas ın kurumsal kimliği hakkında bilgi verir misiniz?

Ali Çatak: abas, Almanya merkezli, 29 ülke ve 65 farklı lokasyonda, 38 yıllık tecrübesi ve 1.000 i aşkın uzman kadrosuyla, ERP yazılım ve danışmanlık hizmeti veren global bir şirkettir. 

1980 yılında IT eğitim ve danışmanlık hizmetleri alanında faaliyet göstermeye başlamış olan şirketimiz, 2005 yılından bu yana da abas Software Türkiye İş Ortaklığını yürütmektedir. 

abas Türkiye olarak, İstanbul, İzmir, Ankara, Tekirdağ, Sakarya, Bursa, İzmit, Adana ve Antalya gibi büyük şehirler başta olmak üzere büyük ve orta ölçekli, farklı sektörden birçok firmaya hizmet vermekteyiz.

SUBCONTURKEY Müşterilerinizin abas ı seçme nedenleri nelerdir? abas hangi yönleri ile ön plana çıkmaktadır?

Ali Çatak: Müşterilerimizin abas ı tercih etmek için onlarca farklı sebebi var. Ancak, en temel sebep başarısı kanıtlanmış, kurulumu ve kullanımı hızlı abas implementasyon metodolojisidir. 
abas dünyada 3.600+ şirket tarafından kullanılmakta olan ve yazılım sistemleri endüstrisinde uluslararası marka olmayı başarmış bir ERP yazılımdır. 

Ayrıca, implementasyon projenizi gerçekleştirecek olan iş ortağınızın faaliyet gösterdiğiniz sektörü ve ihtiyaçlarınızı çok iyi biliyor olması önemlidir. Bu da özel uzmanlık ve tecrübe sahibi olmayı gerektirir ki abas Türkiye olarak başarımızın sırrı budur. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçlarının birbirinden farklı olduğunu çok iyi bilen abas, işletmelere özel geliştirdiği ERP projeleri ve müşterilerine sunduğu danışmanlık hizmet kalitesiyle özellikle tercih edilmektedir.

Diğer sebepleri genel hatlarıyla sıralayacak olursak;
- abas ın implementasyon sürecinin oldukça kısa olması ve kullanıcı dostu arayüzleri ile,
iş süreçlerinin hızlı ve kolay şekilde düzenlenebilir ve takip edilebilir olması
- abas ın uzun vadede değerlendirildiğinde düşük maliyetli bir ERP çözümü olması 
- abas ERP yazılımının güncellenebilir olması, bu sayede iş süreçlerindeki değişikliklerin minimum enerji ve zaman harcanarak düzenlenebilir olması
- abas ERP nin Bulut, Hibrit, On-Premise ve Mobil uygulamalarla entegre çalışıyor olması

-abas ERP ile işletmelerin verilerine 7/24 erişim sağlayabilmeleri ve iş süreçlerini birden fazla lokasyon üzerinden eş zamanlı olarak takip edebilmeleri 

-abas ERP nin, teknik donanıma yatırım yapmak zorunda kalmadan abonelik ücretiyle kiralanabiliyor olması (SaaS)

SUBCONTURKEYabas olarak özellikle hedeflediğiniz bir sektör var mı?

Ali Çatak: Genel olarak tüm imalat sanayi diyebiliriz. Bununla birlikte, üretim faaliyeti olmayan distribütör ya da servis hizmetleri alanında faaliyet gösteren işletmeler de hedef Pazar kitlemiz içinde yer almaktadır. Hizmet vermekte olduğumuz işletmelerin büyüklükleri ise; kullanıcı sayısı 10-500 arasında olan, farklı ölçekteki tüm işletmeler diyebiliriz. Müşteri portföyümüz içerisinde küçük ya da orta ölçekli olarak adlandırabileceğimiz işletmeler de mevcut, Türkiye nin en büyük 500 sanayi şirketi arasında yer alan işletmeler de. 


SUBCONTURKEYabas ın Türkiye pazarındaki konumu hakkında bilgi verir misiniz?

Ali Çatak: Geçtiğimiz son bir kaç yıl içerisinde Türkiye de ERP pazarında hızlı bir gelişme yaşadığımızı söyleyebiliriz. Ancak, ne yazık ki gelişmiş ülkelerdeki seviyeyi henüz yakalayabilmiş değiliz. Yaşanan bu gelişmede yerli ve yabancı erp yazılım tedarikçilerinin katkısı ise oldukça büyük.  abas Türkiye olarak, 2005 yılından bu yana 100 ü aşkın müşterimize ve müşteri portföyümüze eklenen onlarca yeni firmaya ERP yazılım ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

SUBCONTURKEYEklemek istedikleriniz var mı?

Ali Çatak: İmalat endüstrisi gibi dinamik pazarlar için, gerekli değişiklik ve güncelleme harcamalarını minimumda tutan abas ERP çözümleri, otomotiv sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için de en doğru çözümdür. Yüksek hacimli üretim ve lojistik faaliyetleri olan otomotiv sektöründeki imalatçıların karmaşık iş süreçlerini ve ERP projelerinde nelere sahip olmaları gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu alandaki uzmanlığımız ve başarıyla sonuçlandırdığımız ERP projelerimiz neticesinde otomotiv sektörü üreticileri tarafından sıkça tercih edilmekte olan bir şirketiz. 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi