SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   24 Haziran 2018, Pazar

Nisan 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_168

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

http://www.kaucukistanbul.com


http://www.metalexpo.com.tr


http://comvexistanbul.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Vedat Gökçe
subcon@subconturkey.com


HEFI 2018 Fuarına Doğru Katılımcı Görüşleri


İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı,

HEFI 2018- İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana Ve Yan Sanayi Fuarı,ana sponsor Arçelik ve BEYSAD, İMMİB-TET ve diğer destekleyen kamu ve özel kurumlarında oluruyla yabancı ziyaretçinin yoğun olarak gelebileceği öngörülen 20-23 Haziran 2018 tarihinde yapılacak. Fuarın yurt içi ve yurt dışı ziyaretçi çalışması, diğer pazarlama ve reklam çalışmaları hızla devam ediyor.
İFM İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy de düzenlenecek fuarın stand yeri satışları, hem ana sanayi, hem yan sanayi salonlarında hızla doluyor. 

Ülkemiz beyaz eşya sektörünün uluslararası alanda gururu olacak ana ve yan sanayi fuarına tüm sektör paydaşlarının katılımı yararlı olacaktır. 

Detaylı bilgi almak isterseniz beni arayabilir veya vedat@sektorel.com  adresine mail atabilirsiniz.

20-23 Haziran da HEFI 2018 - (HOME ELECTRONICS FAIR İSTANBUL) İSTANBUL EV ELEKTRONİĞİ, BEYAZ EŞYA ANA ve YAN SANAYİ FUARI na katılımınızı, desteklerinizi ve ziyaretinizi mutlaka bekliyoruz.

İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı
Kaçırmayın… Katılın… Kazanın…!

HEFI 2018 İstanbul Ev Elektroniği, Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı,
Katılımcı Görüşlerini 16.-39. sayfalar arasında okuyabilirsiniz. Mayıs sayısında da katılımcı görüşlerini yazmaya devam edeceğiz, son tarih 27 Nisan 2018.

***
SUBCONTURKEY ekibi olarak, 5-8 Nisan tarihlerinde automechanika İstanbul Fuarında, 19-21 Nisan tarihlerinde Busworld İzmir Fuarında ve 10-13 Mayıs tarihlerinde Konya nın tek endüstriyel imalat sanayi fuarı KONMAK 2018 de yer alacağız.

Fuarlar 2018 de, hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısı ve kalitesi açısından başarılı geçiyor. Umarım bundan sonraki fuarlarda da yükselen başarı grafiğini yakalar ve yaşarız.

***

10. UIC Dünya Yüksek Hızlı Demiryolu Kongresi, Mayıs 2018 de Ankara da Yapılacak

Dünya çapındaki en önemli yüksek hızlı demiryolu etkinliği olan UIC (Uluslararası Demiryolları Birliği) Dünya Yüksek Hızlı Demiryolu Kongresi ve Yüksek Hızlı Demiryolu Fuarı nın 10 uncusuna Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Himayesi ve Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı desteğiyle 8-11 Mayıs 2018 tarihlerinde Ankara Ticaret Odası ve Kongre Merkezi nde Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) ev sahipliği yapacak. Biz de RailwayTurkey Suppliers Magazine-Raylı Sistemler ve Demiryolu Tedarikçileri Dergimizle orada stand açacağız.

***

Türkiye Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Üreticilerinin, yurtdışında ki pazarlama ve PR çalışmalarına katkı sunan yayınımız HOME APPLIANCES TURKEY SUPPLIERS MAGAZINE, IFA BERLİN 2018 Fuar özel sayısı olarak yayıma hazırlıyoruz. 31 Ağustos-5 Eylül Tarihleri arasında Berlin de düzenlenecek olan IFA 2018 Fuarında ve dünya çapında üç bine yakın şirkete dağıtılacak bu dergimizde sektör imalatçı ve ihracatçılarının yer alması yararlı olacaktır. Katılım için son gün 3 Ağustos 2018.


Sağlıkta Kalın,

VEDAT GÖKÇE 
Genel Yayın Koordinatörü

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.hefist.com

http://maktekfuari.com/online-davetiye


SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi