SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   17 Aralık 2018, Pazartesi

Subat 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_166

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Fastener Fair Turkey İçin Ziyaretçi Kayıtları Başladı

4-cü Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı 1-2-3 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi-nde gerçekleşecek. İlkez üç gün sürecek olan fuar, Cumartesi gününün eklenmesi ile Anadolu yakasında olan ziyaretçilerin çoğunluğunun gelmesini olumlu şekilde etkileyecektir.

2013 senesinde gerçeklesen ilk Fastener Fair Turkey-den bu yana fuar, hem büyüklük hem de itibar olarak istikrarlı bir şekilde büyüyerek ve bağlantı elemanları endüstrisi şirketlerine yeniliklerini sergilemek, uzmanlıklarını paylaşmak ve ticari iş ortaklıklarını geliştirmek için daimi bir platform sağlamıştır.

İki salonda yer alacak fuar, hem sanayi hem de inşaat uygulamaları için bağlantı elemanları üreticilerini, toptancılarını, bayilerini / distribütörlerini ve son kullanıcılarının yanı sıra bağlantı elemanları imalat ekipmanlarını ve malzemelerinin tedarikçilerini bir araya getirecektir.

Katılımcı firmalar fuar için son hazırlıklarını yapıyorlar

Türkiye, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Hollanda, İngiltere, İsrail, Hindistan, Japonya, Kore, ABD, Çin ve Tayvan dahil olmak üzere, 190-dan fazla şirket fuarda en son ürünleri ve hizmetleri ile yer alacaklardır.

Türkiye-deki bağlantı elemanları üreticileri, hızlıca büyüyen iç pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için hızla gelişerek ve uluslararası piyasalarda da büyüyerek yerlerini aldılar. Katılımcı firmalar arasında Çetin Civata, yüksek kaliteli cıvata, somun, vida, perçin, pul, dübel, mobilya ürünleri ve gijonun yanı sıra gresörlük, hırdavat, kanca ve kupilyayı da içeren geniş ürün yelpazesi ile yer alacaktır.

Ayrıca otomotiv, beyaz eşya, mobilya ve inşaat endüstrilerine civata, bijon, saplamalar (kaynak saplamaları ve cıvataları) burç gibi özel ve standart ürünleriyle Norm Civata; Uluslararası pazarda yer alan diğer katılımcı firma Sa-Ra Enerji İnşaat, yüksek kalitede cıvata, somun ve vidalar üreten, aynı zamanda içlerinde otomotiv firmalarının da dahil olduğu pazarlar için özel üretim ünitelerinin yanı sıra enerji iletimi, ağır inşaat, endüstri ve ekipmanları ve önemli güvenlik uygulamaları hizmetleri sunmaktadır.

Otomotiv endüstrisini ve son kullanıcıları hedef pazarı olarak belirten Net Cıvata; cıvata ve bağlantı elemanları üreticiliğinde önde gelen bir diğer firma Berdan Cıvata, ürünlerine hem yerli hem de uluslararası talebin artacağını öngörmekte ve inşaat, enerji - rafineriler ve petrokimya tesisleri firmanın hedef kitlesidir. 

Ana merkezi Bursa olan Bolt Bağlantı hali hazırda üretiminin üçte birini Avrupalı müşterilerine ihraç etmektedir. Firma otomotiv, beyaz eşya, inşaat ve mobilya pazarları için cıvata, vida, pim, perçin ve çivi üreten önde gelen üreticilerden biri ve, aynı zamanda distribütörlere de kaynak sağlamaktadır.
 
Başta elektrik / elektronik, ev aletleri ve otomotiv sektörlerine odaklanan Murat Civata kendi üretimiyle bağlantı elemanları üreticilerinde katılımcı olarak, aynı şekilde, Konak Civata inşaat sektörünün önemli tedarikçisi hem de bir ithalatçıdır.

Ekipman ve ürünleri imal eden bağlantı elemanları Türk üreticileri sektörü en iyi şekilde temsil etmektedirler. Bağlantı elemanları sektörü ve diğer kilit pazarlar için takım imalatında uzman Teknovals Makina-da fuarda olacaktır.

Fuarın Uluslararası Rengi

Fastener Fair Turkey fuarında yaklaşık yüzde kırkını temsil eden 14 ülkeden firmalarda uluslararası fuarın altını çizmektedir.

Yabancı katılımcılar arasında yer alan Plogsties, dünya çapında lisanslı MAThread™ vidaları da dahil olmak üzere çeşitli somun, altı köşe cıvata, pim, dingil/miller, perçin ve rondela üretmektedir. 

İmalat teknolojilerinin tedarikçileri de öne çıkacak. Bunlar arasında önde gelen firmalardan sabitleme ekipman montajı ve takım yapımı konusunda uzmanlaşmış olan Santech Endüstriyel Teknolojileri, Ingramatic, RMG, SACMA ve Weighpack ve Wrentham Tool Group gibi firmalari temsil ederek fuarda beraber bulunacaklardır.

Bağlantı elemanlarını üretim hattında inceleyen ve sıralayan denetleme makinalarının üreticisi olan İtalyan Dimac firması da yer alacaktır.

Bağlantı elemanları üreticilerine malzeme sağlayan Voestalpine Wire Rod Austria GmbH-yi temsil eden Stahl Alpine (Türkiye)-de fuarda yerini alarak, Dünya-nın en yenilikçi filmaşin hadde tesisini hayata geçirmişlerdir.

Fransa-nin yüzey işleme uzmanç Nof Metal Coatings Europe-da fuarda olacaktir.

Yeni katılımcı firmalar

Bu seride dikkat çeken bir özellik, ilk kez katılımcı sayısının çok olması, bu da fuarda 74 şirket ilk defa kendi urun ve servislerini sergileyerek katılımlarını göstereceklerdir.

Reform Civata, inşaat, beyaz eşya ve otomotiv sektörleri için bağlantı elemanları üreten katılımcılardan biri olup; Bimeks Tel, ağırlıklı olarak çelik teller kullanan otomotiv sektörü ve diğer sektörler için alçak ve yüksek karbonlu teller üretmektedir. Metsan Endüstriyel Yapıştırıcılar firması, endüstriyel yapıştırıcı ve sızdırmazlık ürün serilerini fuarda tanıtacaklardır.

Türkiye dışında ilk kez katılım gösterecek firmalarda yerlerini garantilediler; İtalyan Annibale Viterie SpA şirketi, özel ve standart soğuk dövme vidaların üretimi için en nitelikli şirketlerden biri olarak tanınmaktadır. Ayrıca, İtalya-dan Imanpack, endüstri için komple otomatik paketleme sistemleri serisini gösterecek. Alman şirket Dirak GmbH, kilitleme- menteşe ve bağlantı teknolojisi alanlarında yüksek kaliteli sistem çözümleri sunacaktır.

Güçlü Destek

Fuar, BESIAD-Bağlantı Elemanları Sanayici ve İşadamları Derneği ve KOSGEB tarafından desteklenmektedir.

*   *   *   *   *
Fastener Fair Turkey, Mack Brooks tarafından bağlantı ve sabitleme sektörüne yönelik tüm dünyada düzenlenen Fastener Fair etkinliklerinden biridir. Bu etkinliklerden bazıları şunlardır: Fastener Fair Italy, Fastener Fair France, Fastener Fair India Fastener Fair Mexico, Fastener Fair USA ve bu sektörün dünyadaki önde gelen ve en önemli fuarı niteliğindeki Fastener Fair Stuttgart.

 

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.win-eurasia.com/tr

http://bit.ly/2B0388W
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi