SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   17 Aralık 2018, Pazartesi

Subat 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_166

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Ezel Cıvata, Makina Yatırımlarına Devam Ediyor

Daha nitelikli ve etkili üretim amacıyla yatırımlarına aralıksız devam eden  Ezel Civata A.Ş.,
müşterilerine özel ürün çözümleri sunabilmek için özel imalat  yöntemlerine izin veren makinaları da bünyesine katarak büyümeye devam etmektedir.

Ezel Cıvata yaptığı yeni makina yatırımları ile  müşterilerimizin delikli perçin ihtiyaçlarını da karşılamaya başlamış bulunuyor.

Müşterilerine en iyi kaliteyi  sağlayabilmek adına soğuk şekillendirme yöntemlerinde her geçen gün kendisini geliştiren  Ezel Civata A.Ş., bünyesine kattığı yeni 5 istasyonlu Essebi makinalar ile özel ürünlerde daha iyi ppm hata oranlarını yakalamayı hedeflemektedir. Sürekliliği sağlamak amacıyla üretimimizde çalışan  51 set soğuk şekillendirme makinalarımızda sürekli istatiksel proses  ölçümleri yapılmakta  ve ürünleri laboratuvar ortamında uluslararası standartlara uygun olarak testlere tabi tutulmaktadır.

En yüksek kaliteye düşük hata ile ulaşabilmek adına makinalarında otomatik kontrol sistemleri kullanmaktadır.

Üretimin her aşaması ,  en küçük fiziksel ve elektriksel değişimlere duyarlı hassas sistemler ile kontrol edilmekte ve hatalı ürün üretilmesine olanak verilmemektedir. 

Ezel Cıvata, Kaplama Tesisi Tam Otomatik Robot Sistemiyle Çalışıyor

Ezel Cıvata A.Ş., müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına 2016 yılında 25000 kg/gün kapasiteli tam otomatik robot sistemiyle çalışan kaplama tesisini faaliyete sokmuştur. 

Kaplama tesisi, sahip olduğu plc-li scada veri işleme sistemi ile kaplanacak ürünün tesis içerisindeki yolculuğunu gözlemleyebilmekte ve hazırlanan reçete üzerinden istenilen kaplama şartlarının gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Kimyasal Kalite Kontrol Laboratuarı ve kimyagerleri ise sürekli ölçüm yaparak kaliteyi her daim kontrol altında tutmaktadır. 
Artan vida, cıvata, somun üretim hacmini karşılayabilmek ve daha etkili ve kontrollü yükleme yapabilmek adına, Ezel Cıvata, mühendislik ve elektronik otomasyon tasarımı kendine ait olmak üzere, teknik yeteneğini kullanarak tam otomatik dökme sistemini üreterek kurulumunu gerçekleştirmiştir.

Çevreyi koruma amacıyla yapılmış arıtma tesisinde üretilen atık sular arıtılarak sistemde tekrar kullanılmakta, çıkan baca gazları scrubberlar-da yıkanarak arıtma sistemine yönlendirilmektedir.
Ezel Cıvata tesisinde müşterilerinin talep ettiği korozyon direncine göre farklı reçeteler uygulayarak farklı kalınlıklarda kaplamalar gerçekleştirebilmekteyiz.

Bunun yanı sıra seri üretim olarak farklı korozyon direncine sahip olan Mavi Cr(III) , Sarı Cr(III) ve siyah Cr(III) pasivasyon uygulamaları yapabilmekte olup müşteri talebine göre son kat uygulaması olarak Lak kaplama işlemi uygulanmaktadır. 


 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.win-eurasia.com/tr

http://bit.ly/2B0388W
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi