SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   17 Aralık 2018, Pazartesi

Subat 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_166

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Teknik Metal Yatırımlarda Hız Kesmiyor

Teknik Metal, İstanbul Kıraç bölgesinde bir süredir yatırımı devam eden, paslanmaz çelik kapalı stok alanını hizmete aldı. Bu yatırımı ile portföyündeki paslanmaz çelik levha, rulo, boru ve profil stokunu İstanbul-a da taşıyor. 6.300 m2  stok alanını faaliyete aldıklarını vurgulayan Şire, -Yeni yatırımımız ile İstanbul-dan paslanmaz çelik çubuk grubunun yanı sıra, boru profil ve yassı grubunu da, Marmara bölgesine, tek çatı altında, hazır stoktan tedarik etme imkanına ulaştık. Böylelikle hizmet kalitemizde gücümüzü bir üst seviyeye taşıdık- şeklinde konuştu.  

Adana-da 1961 yılında, 50 m2 alanda hizmetlerine başlayan firma, bugün sektörünün öncülerinden. 2010 yılında, Adana-da kurulan Paslanmaz Çelik Servis Merkezi bölgede bir ilkti. 52.000 m2 alana yayılmış Paslanmaz Çelik Servis Merkezi-nde; 4 rulo açma ve boy kesme, 4 dilme ve 1 taşlama hattı ile hizmet veriliyor. Yatırımlarında hız kesmeyen Teknik Metal, yeni devreye alınan boy kesme hizmeti ile, Çukurova bölgesinde bir ilke daha imza attı. Teknik Metal Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Şire, -Devreye alınan yeni makina hattı, 4 mm ile 16 mm kalınlık aralığında ve maksimum 2,5 metre enindeki Paslanmaz Çelik Rulolarda, 12 metreye kadar, boy kesme hizmeti sağlamaktadır. Böylece dünyada üretimi olan tüm rulolarda katma değer yaratma imkanına kavuştuk. Yurt içinde yayılmış 8 stok sahası, 1 Paslanmaz Çelik Servis Merkezi, 1 Karbon Çelik Servis Merkezi, 1 Paslanmaz Çelik Soğuk Çekim Tel ve Çubuk Fabrikası, Adana Merkez ve İstanbul Satış Şubelerimiz ile hizmet veriyoruz. Dahası, Mersin Serbest Bölge-de bulunan Paslanmaz Çelik Soğuk Çekim Tel ve Çubuk fabrikasında, müşteri taleplerine uygun hammaddeden, kesirli ebatlar dâhil, her ebatta paslanmaz çelik çubuk ve tel üretimi gerçekleştiriyoruz- diyerek sözlerini sürdürdü. Şire, ayrıca sektörde düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılarak gerek global, gerek yerel tüm dinamikleri çok yakından takip ettiklerini, tedarikçi ve global müşterileri ile birebir iletişimde olduklarını vurguladı. Kuruluşundan bu yana, her daim yeni yatırımlarla Türk sanayisine hizmet vermeye devam ettiklerini, ayrıca paslanmaz çelik ile ilgili dünyadaki tüm gelişim ve değişimleri çok yakından takip ettiklerini ve gelecekte oluşabilecek talepleri öngörerek, yatırımlarını bu doğrultuda yaptıklarını vurguladı. 

20 Bin Ton Malzeme Stoku

Teknik Metal, nesiller boyu süregelen tecrübesi ve asgari 20 bin ton malzeme stoku ile sektöründe ithalatçı firma olarak faaliyet gösteriyor. Türkiye-nin her bölgesine hizmet verdiklerini söyleyen Şire, -Paslanmaz Çelik; rulo, levha, çubuk, lama, köşebent, tel, dört köşe, altı köşe, boru ve profil ürünlerini stoklarımızda sürekli olarak bulundurarak, sanayicilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap veriyoruz. Paslanmaz Çelik uzun ve yassı grubunda sürekli olarak zengin kalite ve ürün çeşitliliğiyle, uluslararası standartlarda, 1. sınıf sertifikalı malzemeler bulundurarak; rekabetçi fiyatlama ve üstün hizmet kalitesi ile sanayicinin çözüm ortağı olma konumundayız. Sektöründe katma değer yaratan çözümleri ile, çok geniş ürün yelpazesiyle hizmet verdiklerini aktaran Şire, firmanın kaliteden ödün vermeyen anlayışını, TS EN ISO 9001 kalite yönetim Sistemi Belgesi ile taçlandırdığını belirtti. Şire, -Ayrıca galvanizli ve karbon çelikler, alüminyum, bakır, pirinç, bronz gibi metalleri ve sanayi plastiklerini de tedarik ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Bu özelliğimiz ile metal sektörünün hipermarketi konumundayız. Yurt dışında Rusya, Sırbistan, Mısır, Tunus, BAE, Ukrayna, Polonya, Ürdün, Gürcistan, Azerbaycan, Romanya, Bulgaristan, Moldova, Slovenya, Polonya, Çek Cumhuriyeti gibi birçok ülkeye ihracatımız bulunuyor. Mersin ve İstanbul limanlarından, tüm dünyaya malzeme tedarik ediyoruz- diyerek sözlerini noktaladı.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.win-eurasia.com/tr

http://bit.ly/2B0388W
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi