SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   17 Aralık 2018, Pazartesi

Subat 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_166

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Titanox Fastening Technologies Türkiye-de Büyümeye Devam Ediyor

TITANOX; sektöründe 50 yılı aşkın tecrübesi ile otomotiv, havacılık sanayisi, demiryolu, medikal, telekomünikasyon gibi birçok endüstride teknik bağlantı elemanları üretimi ve montaj çözümleri ile hizmet vermektedir. Merkezi Paris-te bulunan TITANOX-un Çin-de üretim tesisi, Hindistan-da ve Türkiye-de satış ofisleri bulunmaktadır. 

TITANOX TURKEY, Türkiye-nin en büyük sanayi şehirlerinden olan Bursa-da müşterilerine hizmet vermektedir. Mühendislik hizmeti ile müşterilerine projelerinde teknik anlamda katkı sağlayan, aynı zamanda lojistik hizmeti ile müşterilerinin stok yönetimini yaparak stok maliyetlerini minimuma indirmektedir. Ağırlıklı olarak proje bazlı çalışan TITANOX TURKEY-in genellikle bu proje kalemlerini özel tasarım bağlantı elemanları oluşturuyor. Kurmuş olduğu güçlü tedarik zinciri sayesinde talep edilen ürünleri istenen kalitede ve özelliklerde ürettirebilmekte, ayrıca iç ve dış piyasadan bu ürünlerin teminini de sağlayabilmektedir. 

Titanox Fastening Technologies Speed Rivets Hızlı Perçinleme Sistemi 

Titanox, kendi markası olan Riv-Elit® ile Speed Rivets hızlı perçinleme sistemini tasarladı. Verimliliği arttırmak için tasarlanan Speed Rivets-i diğer perçin tabancalarından ayıran başlıca özellikleri;  kullanımı kolay, hızlı, düşük maliyetli  ve art arda birden fazla perçin sıkma işlemi yapılabilmesidir.


Farklı malzemeler ve kalınlıklarda kullanıma da uygun olan tabanca, yarı otomatik bir perçinleme sistemidir. Tek bir mandrel üzerine dizili birden fazla perçin, tek seferde  burun kısmından makineye yüklenir, perçin ilk sıkma işlemi gerçekleştirildikten sonra, makinenin burnuna yeni perçin otomatik olarak ulaşır ve montaj işlemini tekrarlamaya hazır olur. Speed Rivets ile dakikada 70 perçine kadar durmaksızın montaj işlemi gerçekleştirilebilmektedir.
Orta ve yüksek hacimli perçin kullanımları için tasarlanan Speed Rivets, montaj gerekliliklerine göre pnömatik, hidro-pnömatik, standart veya özel olarak üretilebilmektedir. 

TITANOX TURKEY PEM® Self-Clinching Teknolojisi ile Ürün Portföyünü Daha da Genişletti

TITANOX, Self-Clinching teknolojisinin lider üreticisi PENN ENGINEERING® ile birlikte hareket ederek uzun yıllar bu markanın Fransa-daki yüzü olmuştur. TITANOX TURKEY yapılanması ile birlikte, firmanın PEM® markasının distribütörlüğünü de bünyesine katarak daha da güçlenmiş ve ürün gamını daha da geliştirmiştir. 
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.win-eurasia.com/tr

http://bit.ly/2B0388W
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi