SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   17 Aralık 2018, Pazartesi

Subat 2018 Sayısı

Yıl : 15 | Sayı : s_166

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://tubeandsteelistanbulfair.com/
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

  

Vedat Gökçe
subcon@subconturkey.com


BEYAZ EŞYA ANA ve YAN SANAYİ FUARI Kaçırmayın… Katılın… Kazanın!


Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı- HEFİ 2018,
ana sponsor Arçelik ve diğer destekleyen kurumlarında oluruyla yabancı ziyaretçinin yoğun olarak geleceği öngörülen, 21-24 Haziran 2018 tarihine alındı. Tarih değişikliğinin ziyaretçi çalışması ve diğer pazarlama ve reklam çalışmalarının da  daha çok uzun süre yapılacağından fuara etkisi pozitif olacaktır. Fuar alanı yer satışlarımız hem ana sanayi hem yan sanayi salonlarında hızla doluyor. Ülkemiz beyaz eşya sektörünün uluslararası alanda gururu olacak ana ve yan sanayi fuarına tüm sektör paydaşlarının katılımı yararlı olacaktır. Detaylı bilgi almak isterseniz beni arayabilir veya vedat@sektorel.com  adresine mail atabilirsiniz.

21-24 Haziran-da HEFI - (HOME ELECTRONICS FAIR İSTANBUL) İSTANBUL EV ELEKTRONİĞİ, BEYAZ EŞYA ANA ve YAN SANAYİ FUARI yapılacak ve yan sanayi salonunun satışını da şirket olarak biz üstlendik. Desteklerinizi bekliyoruz.

***
-Fuar süresince katılımcılar ve ziyaretçiler yeme-içme ihtiyaçlarını ana fuayede ve 11 no.lu fuar salonunda yer alan restoranlardan sağlayabilirler. İFM yönetimi standlar içerisinde veya başka bir yerde topluca yemek verilmesine müsaade etmemektedir. Standlardaki kurabiye ve içecek ikramları bu kapsama girmemektedir.- (Bu yazı İFM-İstanbul Fuar Merkezinin web sitesinde yazıyor.)

Bu yazıyı niye paylaştım. İFM Fuar Merkezinde katılımcılar son dönemde dışarıdan yemek siparişi veremiyorlar, sipariş verseler bile güvenliği aşıp yemeği standına getirmesi yasak. Yukarıda da yazdığı gibi klasik içecekler ve kurabiye tarzı atıştırmalıkları standınıza getirebilirsiniz. Ya fuardaki lokantalardan fahiş fiyata yemek yiyeceksiniz! ya da standınızı bırakıp dışarıda bir yerlerde yemek yiyip geleceksiniz, geldiğinizde otoparkta yer bulabilirseniz. Ayrıca o arada potansiyel müşteriyi de kaçırmış olmanız ihtimalide var. Ben Türkiye-de her yıl 40-ı aşkın fuara katılıyorum, bu uygulama başka hiçbir fuar alanında yok. İFM Fuar Merkezi, yemek yeme alanlarını çoğaltabilir, fiyatları piyasa standartlarına çektirebilir ve/veya katılımcılara dışardan yemek söylediklerinde oturup yemeklerini yiyecekleri nezih ayrı bir alan oluşturabilir.

1-2-3 Mart-ta düzenlenecek Fastener Fair Turkey 2018 fuarının organizatörü Mack Brooks, katılımcılarına  gönderdiği e-mailde fuar alanında uyulması gereken kuralları aktarmış ve bazı kısıtlamalar getirildiğini anlatmış.
Uluslararası fuarlar, uluslararası standartlarda olmalıdır. Fuarlar şov alanıdır ve basit kısıtlamalar olmamalıdır. Fuara yurtdışından yüzlerce Avrupalı müşteri gelecek. Bu insanlar kendi ülkelerindeki fuarlarda kendi kültürlerine, alışkanlıklarına yönelik etkinlikler yapıyorlar. Burada da aynı hizmeti ve ikramı bizden bekliyorlar, bekleyecekler. Yurtdışında fuar organizasyonları ve işleyişleri nasıl oluyorsa, burada da öyle olmalıdır. Türkiye-de yapılacak fuarda, bazı kabul edilemez kısıtlamalar getirilmiş. Demokrasi ile yönetilen ülkemizde düzenlenen uluslararası kimliği olan bir fuarda şu olacak, bu olmayacak gibi basit uygulamalar, kısıtlamalar yapılmamalıdır. Türkiye için fuarlar çok önemli, bağlantı elemanları sektörünün de büyümesi için de Fastener Fair Turkey Fuarı çok çok önemli. Yapılan yanlış veya eksik uygulamalardan dönüleceğini ve sağduyuyla sektörün büyümesine, fuar organizasyonun ve diğer paydaşlarının da katkı sunacağını düşünüyorum.

Kaçırılmayacak İki Özel Fuar
7-10 Şubat Tarihlerinde Tüyap-Beylikdüzü-nde düzenlenen ISK-SODEKS 2018 Fuarında; Isıtma-Soğutma-Klima-Havalandırma ve Pompa ve Güneş Enerjisi Sistem Üreticileri hepsi bir arada olacak. 1-2-3 Mart 2018-de de Fastener Fair Turkey Bağlantı Elemanları Fuarı, İFM- İstanbul Fuar Merkezi –Yeşilköy-de 9. ve 10. Salonlarda ziyaretçileriyle buluşacak. Bu iki özel fuarı kaçırmayın, mutlaka ziyaret edin.

Görüşmek dileğiyle, 
Sağlıkta Kalın.
VEDAT GÖKÇE 
Genel Yayın Koordinatörü

***

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://www.win-eurasia.com/tr

http://bit.ly/2B0388W
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi