SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   18 Eylül 2019, Çarşamba

Mayis 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_181

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Assan Panel İş Ortaklarıyla Biraraya Geldi

Assan Panel, yeni dönem planlarını konuşmak için, 31 iş ortağıyla bir araya geldi. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen etkinlikte konuşma yapan Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar,  Sahip olduğumuz güçlü finansal yapımız, kendini ispatlayan ürün ve hizmet kalitemiz, üstün risk yönetimimiz sayesinde, geçtiğimiz sene istikrarlı büyümemizi sürdürdük. Uzun seneler birlikte büyük bir uyum ve güven duygusuyla son derece verimli çalışmalar ortaya koyduğumuz iş ortaklarımız, elde ettiğimiz bu başarılara önemli katkılar sundu  dedi.

Kibar Holding in grup şirketlerinden olan, sandviç panel sektörünün öncü kuruluşu Assan Panel, iş ortakları ile gelenekselleşen buluşmasını bu sene 21-24 Mart 2019 tarihleri arasında Kıbrıs Cratos Premium Hotel de gerçekleştirdi. Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Kibar Holding CEO su Haluk Kayabaşı ve Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, toplam 31 iş ortağıyla biraraya gelindi.

İş ortaklarımız elde ettiğimiz başarılara önemli katkılar sundu 

Gerçekleştirilen organizasyonda konuşma yapan Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar,  Yaklaşık 30 yıl önce başladığımız ve bugün sandviç panel sektörünün öncü kuruluşu olarak devam ettiğimiz yolculuğumuzda ürün gamımız, kalitemiz ve Ar-Ge ye yaptığımız yatırımlarla sektörümüzde fark yaratıyor, önemli başarılara imza atıyoruz. Uzun seneler birlikte büyük bir uyum ve güven duygusuyla son derece verimli çalışmalar ortaya koyduğumuz iş ortaklarımız, elde ettiğimiz bu başarılara önemli katkılar sundu  dedi.

 2018 de pazar payımızı artırarak önemli bir başarıya imza attık 

2018 yılını oldukça verimli geçirdiklerini ve pazar paylarını artırarak da önemli bir başarıya imza attıklarını dile getiren İhsan Tolga Akar,  Sahip olduğumuz güçlü finansal yapımız, kendini ispatlayan ürün ve hizmet kalitemiz, üstün risk yönetimimiz sayesinde, geçtiğimiz sene ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanmaya karşı istikrarlı büyümemizi sürdürdük  şeklinde konuştu.
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

https://www.busworldturkey.org
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi