SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   17 Ağustos 2019, Cumartesi

Ocak 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_177

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Kaliteli Çelik Servis Merkezi: Mert Çelik

Mert çelik, 2017 yılında başladığı vasıflı çelik sektörü bilgilendirme toplantılarına, 2018 Aralık ayında bir yenisini daha ekledi.

Ege Bölge bayiliklerini yaptığı Schmolz+Bickenbach Group Steeltec AG ve Özkan Demir Çelik A.Ş. temsilcileri ve teknik personeli katılımıyla yaptığı  Vasıflı Çelik Sektörü Bilgilendirme Etkinliği  İzmir Kemalpaşa Ramada Suit Otel de gerçekleşti.
Mert Çelik tan yapılan açıklamada etkinlik ile ilgili şu bilgiler verildi:  Türkiye nin çeşitli şehirlerinden etkinliğimize katılan müşterilerimize, Mert Çelik kurucusu Aytekin Öztaş ın açılış konuşması ve Satış Ekip Liderimiz Ersin Bayraktar ın firmamız tanıtım ve dövme çelikler ile başlayan sunumu, Özkan Demir Çelik ve Steeltec AG temsilcilerinin, Çeliklerde Üretim Standartları, Çelik İşleme Payları ve Yüzey Tolerans Standartları, Yüzey ve İç Hata Kontrollerinin Önemi ve Isıl İşlem, Yeni Nesil Çelikler, Takım Çelikleri, Parlak Çelikler ve Isıl İşlem konuları ile devam etti.

Oldukça yoğun katılım sağlanan etkinliğimizde, çok kıymetli paylaşımlar ve kazanımlar yaşandı. Başta otomotiv yan sanayi ve makine üreticileri olmak üzere tüm müşterilerimizin, çelik üreticileri ile birebir diyaloğa girebildiği toplantımızda, sektörde yaşanan sorunlar, şikayetler ve merak edilen tüm konular değerlendirildi.  
Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzere, etkinliğimizi kapsamını genişleterek önümüzdeki yıllarda da yapmayı planlıyoruz.

Bu toplantılardan amacımız; müşterilerimize, çelik üretim süreçlerini, üretim standartlarını anlatarak, yaptıkları imalatlarda doğru ürünlerin kullanmasına ilişkin bilgi aktarımı ve devam eden ısıl işlem süreçlerinin doğru işlemesi sürecinin sağlanmasıdır.

 Yanlışı gören ve önlemek için elini uzatmayan, yanlışı yapan kadar sorumludur.   sözünden hareketle, gün geçtikçe gelişen çelik sektöründe, vasıflı çelik merkezi olarak sattığımız ürünlerle,  sorunun kaynağı  olarak değil  çözümün ortağı  olarak müşterilerimizin yanında olmak istiyoruz.

Etkinliğimize katılan tüm müşterilerimize, katkılarından dolayı uzun yıllardır Ege Bölge Bayiliklerini yaptığımız Schmolz+Bickenbach Group Steeltec Çelik AG ve Özkan Demir Çelik A.Ş e, toplantı duyurularımızın yapıldığı sektör dergilerine ve emeği geçen ekip arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi