SubconTurkey

Hoşgeldiniz
subconturkey.com

Favorilerime Ekle

yan sanayi

Bugün :   17 Ağustos 2019, Cumartesi

Ocak 2019 Sayısı

Yıl : 16 | Sayı : s_177

     Anasayfa
     Hakkımızda
     Künye
     Arşiv
     İletişim

https://www.trex.com.tr


http://izmirmaktekfuari.com/e-davetiye2


http://www.kalitefuari.com
Dergimizin sayfalarına
taranmış şekilde ulaşmak için tıklayın  


 

Haberdar olmak için
üye olunuz

İsim
E-Posta

Sektör Seçiniz


 

 

 

Titanox Türkiye, Yenilikçi ve Rekabetçi Ürünlerle Öne Çıkıyor

Teknik bağlantı elemanları ve montaj çözümleri konusunda yenilikçi ve rekabetçi ürünlerle müşterilerine hizmet verdiklerini belirten Titanox Türkiye A.Ş. Satış ve Pazarlama Bölüm Yöneticisi Yasemin İster Altaca, 2018 yılında bir önceki seneye göre %25 lik bir büyüme gerçekleştirdiklerini söyledi.

SUBCONTURKEY: Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

Yasemin İster Altaca: 2012 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olduktan sonra Dijital Pazarlama üzerine uzmanlığımı tamamladım. 2016 yılından itibaren çalışmaya başladığım Titanox Türkiye bünyesinde satış ve pazarlama bölüm yöneticisi olarak görev almaktayım.


SUBCONTURKEYTitanox Fastening Technologies in kurumsal kimliği hakkında bilgi verir misiniz?

Yasemin İster Altaca: Titanox Fastening Technologies, Fodor Industries Group a bağlı Fransa merkezli bir firma olup, bağlantı elemanları sektöründe 60 yılın üzerinde tecrübeye sahiptir. Kendi markası olan RIVELIT® ve distribütörü olduğu sektör lideri markalarıyla, Avrupa, Ortadoğu ve Asya daki müşterilerimize montaj ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak teknikleri ve ürünleri ve bu ürünleri teslimi için onlara yüksek performanslı lojistik çözümleri sunmaktır.

SUBCONTURKEYTürkiye de ne zamandan beri faaliyettesiniz?

Yasemin İster Altaca: Türkiye de 2015 yılında kurulmuş olan Boztaş Bursa firmasının büyük hissesinin 2017 yılında Fodor Industrie tarafından satın alınması ile birlikte Titanox Turkey A.Ş. olarak faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. Bu satın alma ile birlikte Bursa ve çevresindeki pazar alanımızı genişleterek tüm Türkiye ve Ortadoğu ya taşıdık. 
Titanox, 40 tan fazla ülkede kendi RIVELIT® serisini satmakta ve 2017 yılında da Titanox Türkiye yi kurmasıyla uluslararası genişlemesini sürdürmektedir.

SUBCONTURKEYÜrünleriniz ve ürünlerinizin kullanıldığı sektörler hangileridir?

Yasemin İster Altaca: Hızlı perçinleme sistemleri (SPEED RIVETS), perçin ve perçin somunlarda kendi markamız olan RIVELIT® serisiyle birlikte, her biri alanında lider olan distribütörlükleri ile kafes somunlar, metal ve plastik parçalar için insertler, saplama kaynak cıvataları, kontak pullar, kilitli pullar, standart ve özel tüm bağlantı elemanlarında hizmet vermekteyiz. Ayrıca, tüm bu ürünlerin makine ve montaj ekipmanlarını da müşterilerimize sunmaktayız.

Titanox Fastening Technologies, otomotiv, telekom, elektronik, gıda işleme, inşaat, havacılık, IT, demiryolları, vb. tüm büyük endüstriyel sektörler için küresel ve optimal cevaplar sunmaktadır.

SUBCONTURKEYTürkiye de faaliyete geçtikten sonra nasıl bir ivme ile ilerliyorsunuz?

Yasemin İster Altaca: Genel Müdürümüz Burak Karakaş ın bağlantı elemanları sektöründeki bilgi birikimi ve Titanox un geniş ürün yelpazesi ve 60 yıllık tecrübesi Türkiye pazarı için bir güç birliği oluşturdu. 

Teknik bağlantı elemanları ve montaj çözümleri konusunda yenilikçi ve rekabetçi ürünlerle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Özellikle otomotiv sektörünün beklentilerini karşılayabilecek tüm sertifikalara sahip olan yüksek kaliteli ürünlerle çalışmamız, büyük projelerde yer almamızı sağlıyor. Bununla birlikte tüm endüstriyel sektörlerde değişik uygulama alanlarına hizmet verebiliyor olmamız da herhangi bir pazarda daralma olması durumunda bile büyümemizde bir süreklilik sağlıyor. Titanox Türkiye olarak ilk iki yılımızda daha çok ürün gruplarımızın ve yenilikçi ürünlerimizin tanıtımına odaklandık. Bu amaçla müşterilerimizin özellikle ar-ge ve mühendislik departmanlarıyla görüşüp onlarca seminer ve sunum gerçekleştirdik. Şimdiden çok güzel dönüşler almaya başladık ve ilerleyen dönemde daha çok projede Titanox un yenilikçi teknolojilerinin tercih edileceğini öngörüyoruz. Çok güzel bir ivme yakaladık ve sağlam adımlarla yürüyerek, çıtayı gelmiş olduğumuz noktadan çok daha yükseklere taşımayı hedefliyoruz.

SUBCONTURKEY2018 yılını nasıl geçirdiniz? Bir önceki seneye göre kıyaslar mısınız?

Yasemin İster Altaca: 2018 yılı özellikle ekonomide yaşanan dengesizliklerden kaynaklı olarak sektör için zor bir sene olmasına rağmen bir önceki seneye oranla %25 lik bir büyüme yakaladık. Titanox Türkiye olarak tüm hedeflerimizi tutturmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

SUBCONTURKEY2019 yılı hedefleriniz ve bundan sonraki yıllar için hedefleriniz nelerdir?

Yasemin İster Altaca: 2018 sonu itibariyle bünyemize yeni çalışma arkadaşları ve distribütörlükler katıldı.

Yeni yılda, müşterilerimizin taleplerine daha geniş bir ürün yelpazesi ile cevap verebiliyor olacağız. 2019 ve sonrası için kısa ve uzun vadeli tüm planlarımız yapılmış durumda. Genel merkezimizle birlikte alınan kararlar gereği, 5 yıl içerisinde gerek personel sayımızın gerekse pazar payımızın katlanarak artması öngörülmektedir. 

SUBCONTURKEYTürkiye pazarı için yeni ürünler devreye alacak mısınız?

Yasemin İster Altaca: Bu amaçla 2019 yılı itibari ile, seri üretim sac parçalarda ikincil işlemleri ortadan kaldırmaya yönelik, işçilik maliyetlerini minimuma düşüren, kalıp içi diş çekme (in-die tapping) ve kalıp içi bağlantı elemanı besleme (in-die feding) sistemlerini müşterilerimizin kullanımına sunacağız. Bu konudaki çalışmalarımıza 2018 Kasım ayı itibari ile başladık ve ilk kalıp içi diş çekme sisteminin müşterimizin kalıbına entegrasyonunu Ocak ayı içerisinde yapacağız. 

SUBCONTURKEYEklemek istedikleriniz var mı?

Yasemin İster Altaca: Teknik bağlantı elemanları ve teknolojileri ilgili tüm montaj çözümlerimizi 2019 yılı içerisinde katılımcısı olduğumuz Fastener Fair Stuttgart ve WIN Eurasia fuarlarındaki stantlarımızda sergileyeceğiz.
 

  İlgili Haberler

 

İlgili haber bulunamadı!

  İlgili Yazılar

 

İlgili yazı bulunamadı!
 

http://aluexpo.com

http://www.metalexpo.com.tr
SEKTÖREL
Tanıtım Grubu
Rek. ve Tic. Ltd. Şti.

  Bahçeşehir 2.Kısım Mah.(Boğazköy)
  4.Cadde,Mavi Kardelen Sitesi, A-Blok No:1/2 Daire:2
  BAHÇEŞEHİR-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL
  Tel:0212 607 28 22- 5 Hat
 
E-posta : subcon@sektorel.com

SUBCONTURKEY Yan Sanayi Ürünleri Gazetesi
www.sektorel.com | www.subconturkey.com | subcon@subconturkey.com
yan sanayi